Ekonomi

REEF Coin Nedir, Kim Tarafından Ne Zaman Kuruldu?

REEF Coin Nedir, Kim Tarafından Ne Zaman Kuruldu? Kripto paralara olan ilgi gün geçtikçe artmaktadır. Dijital paralar hayatımızda önemli yer tutmaya başladı. Kripto para yatırımcısı kârlarını yükseltmek için farklı coin arayışlarına girdiler. Bizde bu yazımızda REEF coin hakkında merak edilen detayları sizler için ele aldık. İşte tüm detaylar..

REEF Coin Nedir, Kim Tarafından Ne Zaman Kuruldu? Son zamanlarda kripto paraların artış ve düşüş göstermesi sonucu yatırımcılar alt coin arayışında olmakla beraber son zamanlarda bu arayış içinde REEF coin de yer almaktadır. Gün geçtikçe REEF coin’e ilgi artmaya başladı. Bu yazımızda REEF Coin nedir? Sorularına cevap vermeye çalışacağız. Piyasada binlerce alt coin bulunmakta bu coinler içerisinde REEF coin ilgi çekmeye başlandı. İşte Reef Coin hakkında merak edilen detaylar..

REEF Coin Nedir?

REEF coin Polkadot platformu üzerine yapılmış DeFi platformu olmaktadır. İlk olarak 2020 yılında proje çalışmaları başladı. Reef coin’in amacı likiditeyi toplayıp otomasyon sağlamaktır. Merkezi bulunan borsalarda güvenlik sorunlarına maruz kalma potansiyeli göstermekte bunların rakipleri olan merkezi olmayan kriptolar likidite sorunu yaşayabilir ve kullanımı zor olabilir. REEF coin Denko Mancheski adlı kişi tarafından kuruldu. Motivasyon olarak DeFi içerisinde yer almak isteyen yatırımcılar sisteme girişlerindeki tekniki engelleri ortadan kaldırarak kullanıcıların iştahlarını artırmak olmaktadır. Reef coin konusunda kripto para analistleri ikiye ayrılmış durumdalar. Diğer alt coinlerle benzerlik yaşayan Reef coin yıllık olarak en yüksek seviyesi 0.53 doları görmesiyle yatırımcıları kendine çekti. Fakat ani düşüş yaşaması durumunda üst seviyelerden alım yapan yatırımcısını üzmüş durumda. Kripto para borsaları sıralamasında 157. Sırada yer almaktadır. Reef coin bu yazımızı yazdığımız 8 Mart 2022 tarihinde 0.0086 dolardan işlem görmektedir. Reef coin birçok kripto para borsalarında işlem görmektedir. Reef Binance borsasında USDT ve Bitcoin olarak alım ve satımı yapılmaktadır. Reef coinin listelendiği borsalar genel olarak şunlardır:

  • Binance
  • Bilaxy
  • Gateio
  • Paribu
  • Bitexen
  • Coin marketcap

Reef coin 24 saatlik işlem hacmine göre 22.865.302 dolar. Dolaşımda olan arz miktarı 12.666.668.338 adet. Şu an kripto paralarda ani düşüş ve yükselişler meydana gelmekte bu fiyat oynaklığından Reef coin de etkilenmektedir.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu