Moda

Converse Giymenin 8 Yolu

Converse marka kendine özgü şıklığı ile kıyafetlerinize çok farklı hava katacaktır. Converse ayakkabı modası farklı tasarımları ile herkesin ilgi odağı olmasını sürdürüyor. Maxi elbiselerle çok şık duran ayakkabılar spor giyinmeyi sevenlere hitap ediyor. Deri kıyafetlere Converse değişik bir tarz katıyor. Pantolon ile uyumu yakalamak çok kolay.

converse

Converse en güzel uyumu Jean pantolonda bulur. Rahatlığına düşkün herkesin bir numaralı tercihidir. Tarzını farklı yapanlar özellikle mini eteklerle ayakkabıların şıklığını yakıştırmışlardır. Yaz ayında özellikle şortlarla güzel bir görüntü elde edebilirsiniz.

Günümüzde şıklığın yarışı gün geçtikçe artmaktadır. Blazer ceket takımı ile Converse ayakkabı modelleri sizi olduğunuzdan daha havalı gösterecektir. Kalem etek ve Converse ayakkabılar daha çok kolejli görünüme kavuşmanızı sağlayacaktır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Daha önce çok fazla converse kullanmazdım fakat son 1 yıldır tek kullandığım ayakkabı converse oldu. Cidden gömlek ile birlikte güzel duruyor

  2. ya ben bu converse giyenleri anlamıyorum.hiç tarz değil.Çok klasik bi görüntüsü var ve hiç değişmemiş.neyine millet bu kadar hasta anlam veremedim.:)

  3. converse bir sanattır ve onu giyen sanatçıdır.Herkes converse giyse sanat olmazdı ve ozaman sıradan bir papuçtan farkı kalmazdı.Kendini hiç bozmadı ve eminimki bozmayacakta.

  4. Yaşım 23 şimdiye kadar giymekten vazgeçemediğim tek ayakkabı ne modası geçiyor ne de kalitesi düşüyor. Her rengini de seviyorum. Converse giymek bambaşka tarz bence. 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu