Moda

 Yeni Sezon Twigy Modelleri

Yaz ayına özel Twigy modelleri renkli desenleri ile kadınları oldukça şık bir havaya büründürecektir. Twigy modelleri ve kampanyaları sizleri büyüleyecek kalitededir. Dolgu topuklu modelleri ile rahatlığınızı sağlayacak ve desenleri ile de şıklığınızı tamamlayacaksınız.  Gece ve gündüz giyebileceğiniz modellerin oldukça geniş ürün çeşitleri bulunur.

 Yeni Sezon Twigy Modelleri
Yeni Sezon Twigy Modelleri

Twigy Modelleri ve Kampanyaları ile Renkli Bir Yaz

Twigy topukta işlemeli dolgu modellerinin farklı renklerini sizlere sunar. Hasır görünümü zengin desen çeşitleri ile birleştirerek oldukça değişik tarz yaratmanız mümkündür. Twigy modelleri ve kampanyaları ile yaza çok rahat başlayacaksınız. Yazlık elbiselerin altına rahatlıkla giyeceğiniz hasır dolgu topuklarla oldukça şık görünecek ve kendinizi yansıtacaksınız.

 Yeni Sezon Twigy Modelleri
Yeni Sezon Twigy Modelleri

 

Gün içerisinde ağrı ve sızı duymayacağınız modellerle rahatlığınız yüzünüzden yansıyacaktır. Topuklu ayakkabılar gün içerisinde uzun saatler giyildiğinde ayakta şişmeye neden olur. Twigy hasır dolgu topuğu ile bu dert ortadan kalkacak ve uzun saatler rahat olacaksınız. Zengin desen çeşidi ile sade kıyafetleriniz dahi canlanacaktır. Bayanların sıklıkla tercih ettiği modeller arasında yer alan Twigy her sezon farklı çeşitlerini sizlere sunar.

Kalite ve şıklık bir bayanın kıyafetini gösterişli kılar. Twigy zengin ürün çeşidiyle tüm modellerini farklı renk ve desenlerde yapmış ve siz bayanların kıyafetlerine farklılık getirmiştir. Gece kıyafetlerinizle de rahatlıkla uyumlar yakalayabilirsiniz. Yüksek topuk ve alçak topuk modelleri ile Twigy farkını sizler de hissetmelisiniz. Yaz ayının renkliliğini ayakkabı modelleri ile yaşayarak görmeli ve güzelliğinizle bütünlemelisiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. resimdeki zebra modelini bende aldım.Öok sıcak tutuyor ve en önemlisi hava alıyor terletmiyor.Twigy bu işin en iyisi bence ve bütün zamanların en trend modellerini üretiyor.

  2. Kışın vazgeçemediğim şeylerden birisi. Twigy e bayılıyorum. Hem sıcak tutuyor hem de modelleri çok hoş modern ve çekici. .:)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu