Ekonomi

Öğrenciye Kefilsiz Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Öğrenciye Kefilsiz Kredi Veren Bankalar Hangileridir? Öğrenciye kefilsiz kredi veren bankalar burs ve öğrenim kredisi alan, düzenli geliri gösterenler için olasıdır. Kolaylık sağlayan kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Öğrenciye Kefilsiz Kredi Veren Bankalar Hangileridir? Öğrenciye kredi veren bankalar çeşitli limitlerle ve faiz oranlarıyla nakit imkanı sunmaktadır. Katılım bankaları da dahil olmak üzere seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Gelir belgesiz kredi koşulları için bankayla doğrudan görüşebilirsiniz. Detaylar makalemizde..

Ziraat Bankası Öğrenci Kredisi

Ziraat Bankası’ndan gelir belgesi vermeksizin öğrenci kredisi çekebilmektesiniz. Fakat banka koşul olarak bir ipotek ya da kefil isteme hakkını saklı tutacaktır. 36 ay vadeyle 50.000 TL’ye kadar kredi talebinde bulunabilirsiniz. Düzenli gelir kaynağı olan ve bunu kanıtlayan öğrenciler için evrak gösterilmesi avantaj olacaktır.

CeptetebKredi

Online bankacılık uygulaması üzerinden öğrenci kredisi başvurularınız alınabilmektedir. Vade sınırı 36 olan kredilerinizde gelir ve ipotek kapsamında işlemler yapılmaktadır.

ING Öğrenci Kredisi

ING Bank 50.000 TL’ye kadar36 ay vadeyle öğrenci kredisi vermektedir. Güncel faiz oranları hakkında bilgi alarak şube ve internet bankacılığını kullanabilirsiniz.

Düşük Limitle Öğrenci Kredileri

Bazı bankalar düşük limit olması şartıyla öğrenim kredisi alan öğrencilere kredi verebilmektedir.

  • Deniz Bank2 bin TL üst limitle düşük faiz oranlı krediler vermektedir. Son durum faiz oranı ve 48 ay vade için bankayla doğrudan görüşebilirsiniz.
  • Halk Bank öğrenci kredisinde 10 bin üst limitle 48 ay vadeli kredi olanağı sunulmaktadır. Düzenli olarak öğrenim ve burs ödemeleri alan öğrenciler bu krediye başvurabilmektedir.
  • Odeabank 60 ay vadeyle 20 bin TL üst limitle kredi verebilmektedir.

Yüksek geliri olan ve bunu kanıtlayan öğrenciler için İş Bankası, Yapı Kredi, Garanti Bankası başvurularınızı yapabilirsiniz.  Garanti %1,32 civarı faiz oranına sahiptir. Vakıfbank eğitim kredisi için de 12 ay vadeyle 40 bin TL başvuruları yapılabilir.

Yurt Dışına Çıkacaklar Kredi | Öğrenci Değişim Programı Kredileri

Yurt dışına çıkacaklar kredi veren birçok banka bulunmaktadır. Üniversite-lise öğrencileri için değişim programları kapsamında gelir kaynağı olmak isteyen bankalar kampanya yapabiliyor. Yurt dışı belgeleriniz ayrı olacak şekilde eğitim destek kredisi taleplerinde bulunabilirsiniz. Hesabınızın hazırda olduğu, kredi kartını kullandığınız bankalara başvuru yapılması önerilmektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu