Moda

Sokak Modasına Şık Yaklaşım: Tuvanam Undart

Tuvana Büyükçınar Ortadoğulu bayanların canlı renkleri tercih ettiğini, Avrupalılarsa birbirine uyumlu kıyafetleri gece ve gündüz kıyafetlerinde yakaladıklarını belirtmiştir. Sokak Modasına Şık Yaklaşım: Tuvanam Undart ve tarzı modelleri oldukça gösterişli defile ile sizlere sundu. Mercedes- Benz İstanbul Fashion Week defilesinde Tuvanam Undart Sonbahar-Kış 2013 defilesi moda sevenlere sunuldu.

Sokak Modasına Şık Yaklaşım: Tuvanam Undart
Sokak Modasına Şık Yaklaşım: Tuvanam Undart

Sokak Modasına Şık Yaklaşım: Tuvanam Undart Moda Dünyasına Yenilikler Getirdi

Defilede özel tasarımlar ve gold detaylı kemerler, antrasit metal işlemeciliği ve taş işlemeli kemerler ön plana çıktı. Sokak Modasına Şık Yaklaşım: Tuvanam Undart ve tarzı sokak modasını yakından takip edenler için bir görsel Show tarzındaydı. Defilesinde özellikle metal detaylara ağırlık verdi. Krep, ipek şifon, deri ve payetlerle süslü materyallerin uyumunu sundu. Sarı, siyah ve beyazın tonlarını metal tonlarında harika bir şekilde işlemiştir.

Sokak Modasına Şık Yaklaşım: Tuvanam Undart
Sokak Modasına Şık Yaklaşım: Tuvanam Undart

Kültürel mirasları, motifleri her akımı temsil eden bayanların giyebilmesi için farklı tasarımları sizlere getirmiştir. Defilede deri eldiven ve şapkalarda aksesuarlar ağırlıktaydı. Metal işlemeler her kıyafete güzel bir şekilde dekore edilmiştir.

Tuvana markası Türkiye dışında Ülkelerde Satılıyor

Tuvana ve Tutti markası 2005 yılından bu yana Harrods,Bloomingdale’s, Harvey Nichols gibi 20 ülkede 150’nin üzerinde mağazası ile alıcıları ile buluşmuş durumdadır. Dünya modasında önemli bir yere gelmiş durumdadır. Sokak modasının giderek canlandığı bir dönemde olduğunu belirtmiştir. Kendi tasarımları ile şık bayanlar için bütün güzellikleri getirmiş ve özgün tasarımları sizlere sunmuştur.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. tam benim tarzım biraz hippi biraz ve biraz daha kadınsı 🙂 . Tarzımı seviyorum sokak modasında önemli olan uyum mevsimlerin rengi ve hava şartlarına uygun giyinmek .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu