Moda

Size Uygun Etek Boyunu Seçin

Günümüz modası içerisinde üretilen birçok tekstil ürün genellikle kadınlara hitap ediyor. Erkeklere oranla daha çok ağırlık verilen kadın kıyafetleri arasında değişmez parçalardan olan etekler her kadın için farklı bir yansıtma kıyafeti. Kendine güvenen kadınların kullandıkları bu etekler karaktere göre ve isteğe bağlı olarak değişiklik gösteriyor.

Size Uygun Etek Boyunu Seçin
Size Uygun Etek Boyunu Seçin

Kendisine ve bacaklarına güvenen kadınların birici tercihi içerisinde yer alan mini etekler boy olarak her kadın için farklı bir tarzı ortaya çıkarıyor. Çok kısa tercih edilen etekler iç çamaşırlarınızı göstermeye varana kadar sizi zorluyorsa bu yanlış bir tarz olacaktır. Süper mini olan eteklere bir alternatif olarak kullanılan kalem etekler ise bacakların en pürüzsüz olan kısımlarını gösterdiği gibi sadeliği ve şıklığı sevenler için birebir.

Size Uygun Etek Boyunu Seçin
Size Uygun Etek Boyunu Seçin

Maksi Etekler

Boyunuzu daha uzun gösterecek olan genellikle kış günleri içerisinde tercih edilecek olan ürünler arasında yer alan maksi etekler ise farklı bir tarzı ortaya çıkaracak. Kaliteli bir etek ile dilediğiniz gibi giyinebilirsiniz. Etekler bacaklarınız için şık ve gösterişli olduğu kadar ortaya çıkarmak istediğiniz rahat tasarım içinde bir o kadar farklılık sağlayacaktır.

Kendinize ve bacaklarınıza güveniyorsanız dilediğiniz eteği tercih edebilirsiniz. Çok daha fazlası için iyi bir araştırma ve denmeden sonra dilediğiniz tarz için kaliteli etekleri tercih edebilirsiniz. Doğru giyinmek isteyen herkes için bu oldukça önemli bir ayrıntı. Modanın ve eteklerin takipçisi kalın.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Özellikle diz altı kalem etekler bu sene moda fakat çoğu bayana yakışmıyor o eteği giyebilmek için kesinlikle uzun boylu ve uzun bir bacaklara sahip olmanız gerekiyor aksi taktirde rüküş durumda olmak istemez kimse , Kalem etekler biraz tehlikeli fakat sade ve şık , Mini etekler oldukça tercih ediliyor buda biraz cesaret istiyor hali ile ultra mini etekleri de giyilirken neyle neyin tamamladığına dikkat etmeliyiz ve özelikle de hareketlerimize gittiğimiz yere göre karar vermeliyiz , kesinlikle frikik vermemeye özen göstermek gerekiyor aksi taktirde rezil olmak kaçınılmaz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu