Moda

Tarzını Yenilemek İsteyenlere 5 İpucu

Günlük yoğun çalışma temposuna sahip olan ve çocukları olan bayanlar kendileri ile pek ilgilenmez ve kısa süre de kendilerini bambaşka bir insan olmuş şekilde bulurlar. İş ve ya çocuklar yüzünden kendine zaman ayırmayan bayanlar kısa sürede hem kilo alır hem de cildi eskisi gibi canlı kalmaz. Gündelik işlerden kafasını kaldıramayan bu kadınlar ansızın ayna ile karşı karşıya kaldıklarında ise kendilerini tanıyamaz hale gelirler. Tarzı yüzünden psikolojisi bozulmuş bir kadının yapması gereken 5 önemli ipucu vardır.

Tarzını Yenilemek İsteyenlere 5 İpucu
Tarzını Yenilemek İsteyenlere 5 İpucu

5 İpucu ile Hayata Dön!

Tarzınızı yenilemeye başlamaya karar verdiğinizde size yardımcı olan ilk ipucu gardrobunuzdur. Gardrobunuzdaki tüm kıyafetleri bir kenara atın ve modaya uygun kıyafetler seçerek yenilenin. Bunun yanı sıra ateşli bir saç stili seçerek önce kendinizi daha sonra da çevrenizi şaşırtın. Saçlarınız çok uzun ise yeniden şekillendirin veya saç boyanızdan sıkıldıysanız çarpıcı bir tercihi yapın.

Tarzını Yenilemek İsteyenlere 5 İpucu
Tarzını Yenilemek İsteyenlere 5 İpucu

Cildinizin doğal görüntüsünü kaybettiğinizi anladığınızda ise fondöteninizin altına nemlendirici ile birlikte cilt parlatıcısı sürün ve cildinizi tazeleyin. Sadelikten hoşlansanız bile şık görünmek adına iddialı aksesuarlar kullanın. Boyunuz kısa ise yükseklere daha yukardan bakmak için platform topuklu ayakkabıları tercih edin. Dış görünüşünüzün yanı sıra ruhunuzu da dinlendirmek için çocuğunuzu babasına bırakın ve kendinizi masaj ile şımartın, alışveriş yapın, sosyal aktivitelere katılın. Bu yöntemleri uygulayan olan tüm kadınlar gibi siz de etkili bir sonuç alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Tarz değiştirmek tamımı ile değiştirmek değildir bence. Kendine yakışanı giymek kendine yakışan makyajı yapmaktır. İlla değişiklik tarz değiştireceğim diyorsanız bence saçlar önemlidir bu konuda bir kadının saçı tarzını her zaman ele verir .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu