Ekonomi

Binance Coin (BNB) Nedir, Nasıl Alınır, Nasıl Gönderilir?

BinanceCoin (BNB) Nedir, Nasıl Alınır, Nasıl Gönderilir? Binance coin bir kripto para birimidir. Binance coin nedir, nasıl alınır, nasıl gönderilir sorusunun cevabını sizler için makalemizde yanıtladık. İşte tüm detaylar..

BinanceCoin (BNB) Nedir, Nasıl Alınır, Nasıl Gönderilir? sorusu kripto para borsası ile yeni ilgilenmeye başlayanların cevabını merak ettiği bir soru olabilir. Binance coin, Binance şirketinin oluşturmuş olduğu bir coindir. Coinlerin popülerlik sıralamasın üçüncü sırada yer almaktadır. Peki, binance coin nedir? Nasıl alınır? Öncellikle bu coinin diğer coinlere oranla oldukça popüler olduğunu bilmelisiniz.

Binance Coin Nedir?

Binance coin, bir kripto para şirketi olan Binance tarafından oluşturulmuş bir dijital para birimidir. Yüksek hacimli kripto paralar arasında yer alan binance coin oldukça ilgi gören coinler arasında yerini almaktadır. Binance coin ile hızlı bir şekilde transfer yapılabilmesi mümkün hale gelmiştir.2017 yılında piyasaya çıkarılan binance coin diğer coinlere oranla çok daha yeni olmasına rağmen sürekli gelişim göstermektedir.

Binance Coin Nasıl Alınır?

Binance coin alım satımını gerçekleştirmek isteyenler “binance coin nasıl alınır?” sorusuna yanıt aramaktadır. Öncelikle binance coin Binance şirketinin dijital parası olsa da herhangi bir kripto para borsasında binance coin satın almanız mümkündür. İlk olarak herhangi bir kripto para borsasında üyeliğiniz olması gerekmektedir. Eğer üyeliğiniz yoksa bu işlemi gerçekleştirmeniz mümkün değildir. Bir kripto para borsasında üyeliğinizi oluşturduktan sonra Türk lirası aktarımı yapmanız gerekmektedir. Yükleme işleminizi gerçekleştirdikten sonra rahatlıkla BNB satın alabilirsiniz.

BinanceCoin Nasıl Gönderilir?

Binancecoinlerinizi başka bir hesaba göndermek isteyebilirsiniz. Peki, binancecoin nasıl gönderilir? Binancecoin, binance borsasının coinidir. Diğer kripto paralar gibi değeri olan bu coin en kolay şekilde bir binance hesabından diğer binance hesabına gönderilmektedir. Fakat diğer borsalar üzerinden de bu işlemi gerçekleştirmeniz mümkündür. Eğer bir binance hesabına sahipseniz ve elinizde hangi para birimi ya da kripto para birimi olursa olsun binance içerisinde binancecoine dönüştürülebilir. Bir hesaba binancecoin göndermek istediğinizde hesabın adresini ve göndereceğiniz miktarı yazarak göndermeniz mümkündür. Binance dışındaki hesaplarda da listelenen binancecoin aynı yöntemle başka bir hesaba gönderilmektedir.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu