Moda

2022 Yılında Hangi Trendler Ön Plana Çıkacak?

2022 Yılında Hangi Trendler Ön Plana Çıkacak? 2022 kış mevsiminin ardından bizleri yaz ayında neler bekliyor? İşte merak edilen detaylar yazımızda yer almaktadır.

2022 Yılında Hangi Trendler Ön Plana Çıkacak? 2022 yaz mevsiminde karşımıza çıkacak olan trend parçalar nelerdir? Sizler için araştırmalar yaptık ve sezonun hit parçalarını listeledik… işte karşınızda sezonun hitleri…

Pencereli Kıyafet Detayları

Özellikle pencere detaylı kıyafetler günümüzde oldukça tercih edilen parçalar arasındadır. Bu yıl hemen hemen her kıyafet de bir pencere detayı mevcut. Sırt dekoltesi göğüs dekoltesi belli dekoltesi hemen hemen her parçada mevcut. Özellikle belde, elbiselerde kazaklarda ve pantolonlar da oldukça sık bir şekilde görmekteyiz. Eğer bu pencere detayları çok derin değilse günlük kullanımda da sizi oldukça şık bir görünüme kavuşturacaktır.

Klasik Bir Trend Olan Çizgiler

Bu sezon hemen hemen her kıyafette özellikle çizgi detaylarını görmekteyiz. Güzel havaların gelişiyle birlikte 2022 yazında da bizi asimetrik çizgiler yatay dikey ve rengarenk kıyafetler bekliyor. Özellikle klasikleşmiş bir Trend haline gelen çizgiler bu sezonda birçok parça da önümüze çıkacak.

Salaşlığın Simgesi Dökümlü Parçalar

Dökümlü parçalar 2022 kışında olduğu gibi Yaz mevsiminde de karşımıza çıkacak. Kış mevsiminde özellikle dökümlü paltolar dökümlü kazaklar ve bol paça pantolonların ardından 2022 yazında da dökümlü tişörtler ve dökümlü elbiseler oldukça revaçta.

Klasik Bir Model Olan Polo Yaka

2022 kışında kazaklarda alışkın olduğumuz polo yaka deseni 2022 yazı itibarı ile de karşımıza çıkacak. Özellikle triko tişörtlerde tercih edilen polo yaka elbise detaylarında da sıklıkla kullanılmaktadır.

Kadınlığın Simgesi Korse Kıyafetler

Korse kıyafetler Kış mevsiminde elbiselerde karşımıza çıkmıştı. 2022 yazında isterim büstiyerlerde ve crop toplar da karşımıza çıkacak korse kıyafetler bu sezonun en trend parçalarından.

Enerjik Bir Model Olan Hacimli Kollar

Hacimli kol detayları Kış mevsiminde kazaklarda ve paltolarda karşımıza çıktığı gibi 2022 yazında da yine tişörtlerde ve gömlekler de karşımıza çıkacak. Özellikle elbiselerde tercih edilen hacimli kollar daha salaş bir görünüm elde etmek isteyenlerin ilk tercihi olacaktır. 2022 yazında da yine karşımıza çıkacak olan bu model en trend modeller arasına girecek gibi duruyor.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu