Moda

2015 İlkbahar/Yaz Dantelli Gelinlik Modelleri

Yazın gelmesiyle birlikte, genç kızları tatlı bir heyecan sardı. Zira, yaz gelince düğün mevsimi de açılmış olur.

Güzel bir düğünün hayaliyle yaşayan gelin adayları için, gelinlik seçimi ayrı bir önem taşımaktadır. Bu en özel ve en mutlu günde, göz alıcı bir gelinliği giymek herkesin rüyalarını süsler. Bu yaz sezonunda birbirinden güzel ve dikkat çekici gelinlik modelleri var.

Her daim cazibesini ve şıklığını koruyan, bakanı bir daha baktıran gelinlikler var ki, bu yaz sezonuna adeta damgasını vuracak olağanüstü güzellikteler. Gelinlere asaleti ve zarafeti sunan 2015 İlkbahar/Yaz Dantelli Gelinlik Modelleri, son derece göz alıcı ve şık.

İşte, bu yaza damgasını vuracak, adından oldukça söz ettirecek dantelli gelinlikler.

Kabarık dantelli gelinlikler

fce3b57033554afbdf246cdb4705f72b

Düğünde bir prenses gibi görünmek isteyen gelin adayları için, kabarık dantelli gelinlikmodellerinden daha iyi ve daha güzel bir seçim olamaz. Üst bedenin Fransız dantelinin asaleti ve şıklığı ile oluşan, sırt dekolteli, kabarık tülden yapılmış bu gelinlikler içinde, bir masal prensesini canlandırabilir ve herkesi büyüleyebilirsiniz. Dantellerin, savaroski taşlarla işlenmesiyle ışıltılı bir görünüme sahip olan gelinliklerin içinde, oldukça güzel görünebilirsiniz.

Dantelli balık gelinlikler

bdffcafa71b4a87c67990a68d2e78d6d

Düzgün bir fizik yapısına sahipseniz, dantelli balık gelinlikler içinde bir denizkızı gibi görünebilirsiniz. Vücuda tamamen oturan bu şık gelinlikler, dantellerle ve minik incilerle süslenerek, harika bir görüntüye sahip son derece şık gelinliklerdir.

Askılı veya kolları dantelli balık gelinlikler, son derece zarif ve güzel.

Valonlu dantelli gelinlikler

Etek kısmı hafif kabarık ve valonlu olan dantelli gelinlik modelleri, straplez yakası ile tıpkı bir kuğuyu andırıyor. Dantelin zarafeti, bu gelinliklere ayrı bir hava katarken, masumiyeti ve görkemi bir arada sunuyor. Uzun dantel bir duvakla tamamlanan bu gelinlikler içinde, bir peri kızı gibi görünebilir, güzelliğinizle herkesi kendinize hayran bırakabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu