Moda

Sokak Modasında Trend Kimonolar

Sokak Modasında Kimonolar

Bu sezon özellikle sokak modasında ön plana çıkan en popüler üst giysilerden biri de kimono modelleri oluyor. Bu sezon kimono modellerinde özellikle desenli ve uçları püsküllü modeller dikkat çekiyor. Çiçek desenleri ve geometrik desenlerin hâkim olduğu genellikle şifon kumaştan ya da dantel kimono modelleri olarak karşımıza çıkan bayan kimono modelleri ilkbahar yaz aylarında son derece popüler bir şekilde karşımıza çıkıyor.

Şifon Hırka Modelleri

Bu sezon kimono kombinlerinde de özellikle şortlarla yapılan şık kombinler dikkat çekerken dar paçalı pantolon modelleri son derece ön plana çıkıyor. Kimono modellerini kısa üstlerle ya da askılı bluz modelleriyle kombinleyebilirsiniz. Özellikle kısa şort ya da dar paça pantolon, kısa üst modelleri ile kombinlenen kimono modelleri son derece tarz bir görünüm elde etmenizi sağlıyor.

Trend Kimono Kombinleri

Kimono modellerinde yalnızca sokak kombinlerinde değil plajlarda da tercih edebilirsiniz. Özellikle bikini ya da mayo üstüne giyildiği zaman son derece trend görünüyor. Desenli kimono modellerini özellikle düz, sade ve desensiz kıyafetlerle kombinleyerek hoş görünebilirsiniz.

Desenli Kimono Modelleri

Bu sezon ilkbahar yaz modasında ön plana çıkan kimono modelleri özellikle bayanların en çok tercih ettikleri kısa üstlerle kombin yapıldığı zaman bir hayli hoş görünüyor. 2015 kimono modellerinde daha çok renkli ve desenli modeller ön plana çıkarken kolları geniş ve salaş olarak karşımıza çıkıyor. Dar kollu modeller daha çok hırka olarak karşımıza çıkıyor

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu