Moda

2015 Bayan Pantolon Modası

Bayan Pantolon Modası

Bu sezon bayan pantolon modellerinde özellikle dar ve kısa paçalı pantolon modelleri son derece popüler olarak karşımıza çıkıyor. Bu modellerde de bu yılın popüler stilleri olan dizden yırtık pantolon modelleri şeklinde pek çok stili bu sezon trendler arasında. Bayan pantolon modelleri arasında özellikle dizden yırtık modeller ya da pantolonun ön kısmında yer alan pek çok yırtık şeklinde detaylar bu sezonun pantolon modellerinde ön plana çıkıyor. Özellikle bu yıl pantolon modellerini kombinlerken üzerine giydiğiniz bluz ya da tişörtü pantolonun içine geçirerek kullanarak daha trend bir görünüm elde edebilirsiniz.

Dizden Yırtık Pantolon Modelleri

2015 bayan pantolon modellerinde özellikle ilkbahar- yaz aylarında açık mavi, gri, siyah, lacivert, beyaz, gibi renkler en çok tercih edilen pantolon modelleri şeklinde karşımıza çıkmakta. Bayan pantolon modasında ayrıca geniş paçalı kumaş pantolon modelleri özellikle yüksek belli modelleriyle renkli tasarımlarla dikkat çekiyor. Kırmızı, sarı, yeşil, beyaz renklerde bol pantolon modelleri bu sezonun modası olarak tercih ediliyor.

2015 Yazlık Pantolon Modelleri

Bu sezon tüm pantolon modellerinde özellikle yüksek bel pantolon modelleri dikkat çekerken düşük bel pantolon modelleri son derece demode olarak tercih edilmeyen pantolon modelleri arasında yerini alıyor. Bu yıl ayrıca desenli pantolon modellerinde de özellikle çiçek desenlerinin yerini geometrik desenler ve minik figürlerin aldığı modeller son derece favori pantolon modelleri arasında

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu