Moda

Kullanılmaması Gereken Kıyafet Modelleri

 

Moda olan bazı kıyafet modelleri kısa sürede kadınlar tarafından itici bir hale gelir. Genellikle zamanında moda olan bazı parçalar, kadınların vücut ölçülerine çok uygun olmaz. Bu durumda da modanın peşinden gitmek çok da doğru bir durum değildir. Bir an önce bu kıyafetlerden kurtulmak gerekir.  Hatadan dönerek tekrar şık bir görünüm elde edilebilir.

UGG Botlardan Uzak Durun

Erkeklerin ilk günden beri söylediği ve haklı oldukları konuların başında UGG botlar gelir. Kadınlar bir akım etkisine kapılarak, UGG botlar ile kıyafetlerini kombin oluşturmaya çalıştı. Ancak bu botların kullanılmasının acilen bırakılması gerekir. Özellikle görsel anlamda ayakları ekstra büyük hale getiren bu botlar, en atipatik ayakkabılar içerisinde yerini alır.

Düşük Bel Pantolonlar

Düşük bel pantolonlar ilk hayatımıza girdiğinde büyük bir ilgi ile karşılandı. Özellikle kısa bluzlar ile kombinlendiği zaman oldukça şık bir görüntü elde edildi. Ancak kullanılan bu pantolonu artık tarihin tozlu sayfalarına göndermenin zamanı geldi. Kullanılmaması gereken kıyafetler arasında ilk sırada yerini alan bu pantolonlar, kadınların bel bölgesindeki yağ artışının da nedenini oluşturur.

Yüksek Bel Pantolonlar

Düşük bel pantolonlar gibi yüksek bel pantolonların da artık modası geçmiştir. Büyük bir heves ile kullanılan bu pantolonlardan artık vazgeçmenin zamanı geldi. Düşük ya da yüksek bel pantolon yerine kadınlar artık daha normal bir seviyesine uygun ürünleri tercih etmelidir.

Bandaj Elbiseleri Unutun

Partilerde kızların üzerinde bolca gördüğümüz bandaj elbiseleri de dolabın derinliklerine göndermenin zamanı geldi. Sürekli tüketilen ürünlerin artık şık gelmediği gerçeği ile kadınlar da bandaj elbise giymeyi artık bırakmalıdır. Bandaj elbiselerin yerine farklı kumaş ve özelliklerde elbiseler giymek kadınların şıklığını arttırma noktasında da etkilidir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu