Moda

Kış Şıklığı Elde Etme Yolları

 

Kadınlar kış şıklığı yakalayarak da, soğuk havalarda istedikleri görünümü elde edebilir. Bunun için dikkat etmeleri gereken bir takım kurallar söz konusudur. Size sunduğumuz ipuçlarına özen göstererek, soğuk havalarda şıklığınızı daha da arttırabilirsiniz.

Kırmızı Rengin Şıklığını Elden Bırakmayın

Kış aylarının şıklığı en fazla arttıracak renkleri başında şüphesiz ki kırmızı gelir. Siz de bu ayrıntıyı unutmadan, mutlaka kırmızıyı günlük hayatınızın içine yerleştirin. Kırmızı bir ceket, kaban ya da ayakkabı ile aradığınız kış şıklığını elde edebilirsiniz.

Kaban ya da atkı bere seçimlerinizi de kırmızıdan yana kullanabilirsiniz. Böylece soğuk havaların başlaması ile birlikte kendi tarzınızı şık bir biçimde ifade etme olanağı elde edebilirsiniz.

Gömlekler İle Kombin Oluşturun

Kadınların güçlü ve zarif bir görünüm elde etme noktasında gömlekler son derece önemli parçalardır. Havaların soğuması da kadınları şık gömleklere yönlendirir. Siz de isterseniz gömlek kazak uyumu ile dilerseniz de gömlekleri tek başına kullanarak kış şıklığı elde etme konusunda büyük bir adım atmış olursunuz.

Bu sezon sanatsal gömlek figürleri ön plandadır. Böylece kadınların şıklığı daha da artmıştır. Ayrıca çiçek ya da asimetrik desenler de bu yılın moda parçaları arasında önemli yere sahiptir. Gömlek seçiminizde bu parçaları tercih ederek, günlük hayattaki şıklığınızı daha da arttırabilirsiniz.

Aksesuar Kullanmayı Unutmayın

Kış aylarında kullanacağınız aksesuarlar da sizi şık görüntüye ulaştırma noktasında son derece önemlidir. Özellikle bu yılın modası içerisinde yer alan, ışıltılı bileklikleri tercih edebilirsiniz. Kadın bileğinin zarifliği, bu bileklikler ile daha üst seviyeye çıkar.

Tercih edeceğiniz küpelerde de trend ürünleri tercih etmelisiniz. Kış aksesuarlar şıklığı oluşturmak için geometrik kesim küpeler ve püsküllü küpeleri tercih edebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu