Moda

Kayra Tesettür Giyim Modelleri ve Çeşitleri Nelerdir?

Kayra Tesettür Giyim Modelleri ve Çeşitleri Nelerdir? Tesettür giyim modellerinde çeşitlilik son zamanlarda oldukça artış göstermiştir. Kayra tesettür giyim modelleri de bununla birlikte paralel olarak artmaktadır.

Kayra Tesettür Giyim Modelleri ve Çeşitleri Nelerdir? Kayra tesettür giyim denilince akla, kaliteli ve özgün giyim gelmektedir. Geçmiş zamanda tesettür giyimde kullanılan modeller kısıtlıydı. Var olan modeller içerisinden seçim yapmak gerekiyordu. Fakat günümüzde tesettür modası oldukça hızlı değişmekte ve gelişmektedir. Bu değişime ayak uydurabilmek ve yakından takip edebilmek içinse Kayra tesettür giyim modasını takip etmek doğru bir davranış olacaktır.

Kayra Tesettür Giyim Çeşitleri Nelerdir?

1982 senesinde kurulan Kayra, kısa sürede uzun yol kat ederek, giyim dünyasında kendine önemli bir yer edinmiştir. Gerek yurt içi gerekse yurt dışı ile bağlantıları olan firma, kalıp ve işçilik olarak birçok firmanın standartlarının üzerindedir.

Kayra tesettür giyim çeşitleri denilince akla sadece bir kısmı gelebilir fakat oldukça fazla çeşide sahiptir. Bu çeşitler daha yakından incelenecek olunursa şu şekilde belirtilebilir:

1-Trençkot/ Kap

Tesettür giyim denilince akla gelen trençkot ve kaplardır. Trençkotlar, düğmeli, büzgülü, midi ve maxi gibi farklı seçeneklere sahiptir. Haki, bej ve siyah ise en çok tercih edilen tonlarıdır. Kaplar, diz altına kadar olan, ince kumaştan üretilen tesettür giyimin önemli parçalarından birisidir.

2-Pardesü

Pardesü, tesettür giyimin en önemli parçasıdır denilebilir. Ayak bileklerine kadar uzanan yazlık ve kışlık olarak kullanılabilen giysi türüdür. Kayra tesettür giyim için pardesü seçeneği oldukça fazla ve özgün modellere sahiptir. Hâkim yaka, kruvaze yaka gibi farklı seçenekler mevcuttur.

3-Tunik

Tunik, etek veya pantolon üzerine giyilebilen bir üst giysi çeşididir. Her mevsime göre farklı kumaşlardan üretilebilmektedir. Kayra tunik modelleri gündelik hayat ve özel yerler için tercih edilebilecek seçeneklere sahip olan şık ve rahat modelleri bulunmaktadır.

4-Elbise

Tesettür giyimin olmazsa olmazı elbiseler de geniş seçenekli bir giyim ürünüdür. Son zamanlarda en çok tercih edilen volanlı elbise modelleri olup, jile ve balon olanlarda sıkça tercih edilmektedir.

Belirtilen giyim ürünleri dışında Kayra tesettür giyim ürünlerinde pantolon, bluz, etek, hırka, kazak, ceket ve mont gibi farklı giyim ürünleri de mevcuttur.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu