Yaşam

Gülümsemenize Pırlanta Kazandırmak Çok Kolay

Kadınların ve erkeklerin kendilerini duydukları güveni arttırmada beyaz dişler oldukça önemlidir. Dişeri daha beyaz hale getirerek gülümseme önündeki engelleri kaldırabiliriz.

Beyaz Dişler İçin Doğal Yöntemler

Diş beyazlığı ile gülümsemenize pırlanta kazandırmak çok kolay bir hale gelir. Her insan daha beyaz dişlere ulaşmak ister. Çünkü sürekli olarak dışarıda olan insanların ağız sağlığının bir göstergesi olarak beyaz dişler aranır. Kişiler beyaz olmayan dişlere sahip olduğunda ise bu durum etrafındaki insanları kimi zaman rahatsız eder.  Bu durum da kişinin istediği gibi gülememesine de sebep olur. Bu durumdan kurtulmak için diş beyazlığını arttıran çözümlere ulaşmak gerekir. Ancak bu sayede istenilen diş beyazlığı sağlanır.

Diş Macunu Kullanın

Beyaz dişlere sahip olmanın ilk şartı olarak mutlaka günde iki kere dişlerin düzenli olarak diş macunu ile fırçalanması önerilir. Diş beyazlığına ulaşma noktasında diş macunu çok daha etkilidir. Üstelik yeni diş macunlarında ekstra beyazlık etkisi de arttırılır. Siz de daha beyaz etkili diş macunlarını kullanarak, istediğiniz diş beyazlığına sahip olabilirsiniz.

Karbonat Limon Karışımı

İnsanların uzun zamandır kullandıkları diş beyazlatma yöntemleri içerisinde karbonat ve limon karışımı gelir. Bir çay kaşığı karbonatın içerisine limon sıkarak karışımın köpürmesini sağlayın. Daha sonra da temiz bir diş fırçası yardımı ile de dişlerinize uygulayın. Düzenli olarak haftada iki defa bu karışımı uygulamak; dişleri kısa sürede istenilen beyazlığa ulaştırmayı başarır.

Softa Tuzu

Karbonat kadar etkili olan diş beyazlığı sağlayan maddelerden biri de softa tuzudur. Düzenli olarak softa tuzu kullanarak etkili bir diş beyazlatma yöntemi elde edilmiş olur. Diş fırçasına aldığınız softa tuzu ile yavaş bir şekilde dişlerinizi fırçalamak, diş beyazlığına ulaşmada yeterlidir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu