Moda

Gucci Tesettüre Girdi

Moda devi marka Gucci yeni sezon defilesi için tesettüre girdi. İlkbahar/yaz sezonunda moda olan eşarplarda klasik Gucci desenlerini kullanan marka, iddialı modellerle başarılı kombinler için tesettürlü kişilerin de dikkatini çekti.

Hazır eşarp modelleri ve Arabic desenlerle oluşan modeller dikkat çekti. Sadece kadınlarda değil erkeklerde de eşarp ve tesettürlü yansıtan marka, kapalı kıyafetlerle dikkatleri çekti. Farklı desenlerin bir arada bulunduğu kombinler, salaş ve oryantal bir tarzla moda severlerin beğenisine sunuldu.

2018 İlkbahar/Yaz Sezonunda Ne Moda?

İlkbahar yaz sezonunda tercih edilen birçok parça Gucci 2018 sezonunda ortaya çıkmıştı. Bunlardan ilki romantik ve tipografik baskılı çantalar, birbirinden şık bel çantası aksesuar modasında dikkat çekti.

Guccileşmiş olan kimono çeşitleri sezonda kullanılacak olan kimonolar çok daha zengin bir tasarımla ortaya çıkacak. Yeni sezonda birçok farklı parçanın tercih edildiği tesettür modelleri için de bu kimonolar tamamlayıcı olabilir. İlkbahar/Yaz sezonun bir diğer popüler parçası da gözlükler oldu.

Abartılı büyüklükte ve küçüklükte olan gözlükler, farklı aksesuar çeşitleriyle tercih edilmektedir. Gucci bu sezonda en iyi çözümleri almak için sezonun hit parçalarından olan tulumlara da imzasını attı. Tulumlarda ikonik Gucci esintileri dikkat çekti.

Ayaklarımız Mücevherdir

Ayakkabılarda tılsımlanan mücevher ışıltısı dikkat çekici boyutlara ulaşarak şıklığı yansıtacak. Özellikle abiyelerde taş detaylı ayakkabılar çok dikkat çekecek. Ayak sağlığı için önemli olan birçok konuda ünlü isimlerin tercihi olan Gucci, en yeni ve modern ayakkabı çeşitlerini taşlarla incelik işlenmiş şekilde beğeniye sunuyor.

Bel çantalarının ikonik Gucci temasıyla yeniden gündeme gelmesi, abiye giyimde de bu stilin tercih edilmesini kolaylaştırıyor. Farklı ayakkabı modelleriyle dikkat çeken Gucci 2018 modası ürünlerle moda tutkunlarını harekete geçirecek.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu