Moda

Vücut Kolyesi Trendi

 

Vücut Kolyesi Trendi

Son yıllar da özellikle bayanların aksesuar ve takılara olan düşkünlüğü artış gösteriyor. Takı modellerinde büyük kolyelerin moda olduğu dönemin geride kalmasıyla birlikte zincir şeklinde olan boyunca ikili ya da üçlü şekilde çoklu olarak takılan kolye modası bu sezon kendini gösteriyor. Son derece hoş ve bir hayli iddialı olan bu sezonun şık gösterişli takıları içinde vücut kolyesi modellerini siz de tercih ederek çarpıcı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Vücut Kolyesi Nasıl Kullanılır

Özellikle sırt dekolteli ya da göğüs dekolteli bir kıyafet, bikini, üst giysisi tercih edildiğinde zincir şeklinde boyundan bele kadar inen uzun vücut kolyeleri son derece ilgi çekici bir görünüm elde etmenizi sağlıyor. Vücut kolyesi modellerini günlük olarak da tercih edebilirsiniz.  Bu kolye modellerini özellikle askılı ya da göğüs dekolteli bir kıyafet tercih ettiğiniz zaman bu kolye modellerini rahatlıkla tercih edebilir ve modern ve iddialı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Vücut Kolyesi Çeşitleri

Özellikle abiye modelleri tercih ettiğiniz özel gecelerde, davetlerde sırt dekolteli, göğüs dekolteli, omuz ve bacak dekolteli abiye tercih ettiğiniz de bu kolyeleri tercih edebilirsiniz. Vücut kolyelerinin pek çok çeşidi vardır. Özellikle sırt kolyesi, göğüs kolyesi, bacak kolyesi, omuz kolyesi gibi zincirli ve katlı olarak tercih edildiğinde vücutta farklı görünümler de kullanılan kolye modelleri son derece dikkat çekmektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu