Moda

Püsküllü Çantalar Nasıl Seçilmelidir?

Püsküllü Çantalar

Moda dünyasında farklı ve şık modeller, kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Moda dünyasında çantaların önemli bir yeri vardır. En önemli aksesuarlardan biri olan çantalar konusunda yepyeni modeller vitrindeki yerlerini almaktadır. 2015 yazlık çanta modasıincelendiğinde püsküllü çantalar nasıl seçilmelidir sorusu ön plana çıkmaktadır.

Püsküllü Çantalar

Püskül detayı son yıllarda moda dünyasına adeta damgasını vurmaktadır. Bu konudan çantaların etkilenmemesi beklenemezdir. Püsküllü çantalar geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da son derece modadır. Bu yıl püskül detayının biraz daha uzun olduğu ve püsküllerin daha fazla dikkat çektiği görülmektedir.

Püsküllü çantalar özellikle salaş elbiselerle kombin edildiğinde olumlu sonuç vermektedir. Bunun yanı sıra şort ve spor ayakkabı kullanılan bu tarz çantalar olumlu sonuç vermektedir. Yazın canlılığını yansıtan pastel renklerin ağırlıkta olduğu bu çantalarda özellikle etnik desenler de son derece revaçtadır.

Püsküllü Çantalar

Püsküllü çantalar konusunda uzun askılı modeller de tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra elde tutulan çantalarda da püskül detayı revaçtadır. Püsküllerin sadece çantaların yan kısmında olan modeller olduğu gibi tüm çantanın etrafına yayılan püskül detayı da dikkat çekmektedir. Püsküllerin uzunluğu da kullanıcının tercihine kalmıştır.

Sokak modasının vazgeçilmez unsurlarından olan püsküllü çantalar konusunda tercih yaparken dikkat edilmelidir. Bu seçimin biraz cesaret istediği de unutulmamalıdır. Siz de bu tarz çantalarla hem farklı hem de şık bir görüntüye kavuşabilirsiniz. Seçim yaparken tarzınızı göz önünde bulundurmalısınız.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu