Moda

Geometrik Takılar

Geometrik Takılar

Moda dünyasında geometrik çizgilerin önemi gittikçe artmaya başladı. Geometrik desenler, elbiselerin ve çantaların ardından takı dünyasını da etkisi altına almayı başardı. 2015 moda takı trendleri arasındageometrik takılar oldukça önemli bir yere sahiptir. Bu takılar, son dönemlerde yapılan önemli defilelerde boy göstermekte ve tüm dünyada hızla yaygınlaşmaktadır.

Geometrik Takılar

Geometrik takılar son derece şık çözümler üretmektedir. Özellikle geometrik kesim elbise ya da çantalarla kombin edildiğinde çok şık duran bu takılar, yüz hattınıza göre seçilmelidir. Geometrik formlardan feminen bir hava yaratmak isteyenler için birbirinden şık modeller bulunmaktadır.

Geometrik takılar arasında dikdörtgen kolyeler dikkat çekmektedir. Farklı bir görüntü arayanlar için swarowski taşlarla kaplanan dikdörtgen kolye çeşitleri önemi bir alternatif olmaktadır. Bu kolyeler özellikle gece davetlerinde dikkat çekmektedir.

Geometrik takılar arasında küp kolyeler de dikkat çekmektedir. Altın kaplama gümüş ya da gümüş çeşitleri bulunan küp kolyeler, özellikle saçlarınızı topladığınızda oldukça dikkat çekici bir görüntü sunmanıza olanak tanımaktadır. Bu kolye türü sıkça tercih edilmeye başlanmıştır.

Geometrik Takılar

Geometrik takılar arasında üçgen yüzükler de önemli bir yer edinmektedir. Üçgenlerin birbirleriyle birleşmesi ya da tek üçgen şeklinde üretilen bu yüzükler şıklık ve farklılık sunmaktadır. Özellikle parlak renkte olanlar oldukça modadır.

Geometrik takılar arasında dikdörtgen küpeler de dikkat çekmektedir. Canlı renklerle üretilen bu küpeler, günlük hayatta rahatça kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra özel davetlerde de bu küpelerin bazı renkleri tercih edilmektedir.

Geometrik takılar arasında oval kolyeler her yıl olduğu gibi bu yıl da önemli modeller arasında yer almaktadır. Bu kolyeler çeşitli renklerde ve ebatlarda üretilmektedir. Elbisenize ve yüz yapınıza en uygun olan modeli ve canlı renkleri tercih etmeniz önerilmektedir. 2015 moda takı trendleri arasında yer alan geometrik takılarla farklı ve şık görüneceksiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu