Yaşam

Ev Yapımı Leke Çıkarıcı Sprey Nasıl Yapılır?

Ev içerisinde yapılan ilaçlar çoğu zaman dışarıdan alınan temizlik ürünlerine göre çok daha başarılı olmuştur.

Ev yapımı leke çıkarıcı sprey nasıl yapılır merak edenler artık oldukça kolay ve pratik bir şekilde bu karışıma sahip olabilirler. Bu karışımı hazırlarken ihtiyacınız olacak belirli malzemeler vardır. Bunlar: yarım fincan hidrojen, 10 damla alacağınız esansiyel yağ, 2 yemek kaşığı ekleyeceğiniz bulaşık sabunu ve gliserin ile tüm malzemelerinizi bir araya getirmiş olabileceksiniz. Yapımı oldukça kolay ve kullanımı hemen her anınıza iyi gelecek olan bu maddeyi sizler de çok kısa bir süre içerisinde yapabileceksiniz.

Spreyin Hazırlanışı

Ev yapımı sprey sizler için çok kolay ve pratiktir. Bu spreyi yaparken yapmanız gereken en önemli şeylerden bir tanesi elinize eldiven alarak bu karışımı hazırlamak olacaktır. Ancak daha hijyenik olması için yapmanız gereken şey bu karışımı eldiven eşliğinde hazırlamak ve çok daha güzel bir şekilde bu karışımı kullanmak olacaktır. Yapmanız gereken bir diğer şey karışımı hazırladıktan sonra bu karışımı çalkalayıp istenilen kıvama gelmesi ile kullanmak olacaktır.

Yapacağınız karışım için en çok ihtiyaç duyacağınız şey renkli ürünlere denemeden önce bunun denemek ve daha sonra çok daha kolay ve pratik bir şekilde bu karışımı kullanmak olacaktır. Tüm bu pratik adımları yerine getirerek sizler de kısa süre içerisinde lekelerle başa çıkmanın yoluna erişebilirsiniz. Çünkü bu durum sizler için çok daha kolay bir hale gelecektir. Ev temizliği bu şekilde sizler için çok daha kolay bir hale gelecektir. Ev yapımı sprey hazırlığı işte bu şekilde oldukça kolay ve pratik olacaktır. Dilerseniz sizler de bunu kısa süre içerisinde yapabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu