Moda

En İyi 10 İç Çamaşır Önerisi

hem günlük hayatta hem de özel günlerde giyebileceğiniz iç çamaşırları farklı desen ve modelleriyle karşımıza çıkıyor. Bu nedenle iç çamaşırı sektörü artık renk ve model üzerinde durmaktan çok çeşitliliği artırmaya çalışmaktadır. Çeşitli iç çamaşırları kadınların günlük ihtiyacını karşılarken güzel ve alımlı gözrünmesine de yardımcı olur.

Kadınlar için tasarlanmış çeşitli iç çamaşırlarını şimdi sizlere sıralayacağım:

  1. Jartiyer: rajatsız bir kullanıma sahip olsada sizi daha çekici gösterecektir.
  2. Korseli jartiyer: Özel bir günde veya özel bir kıyafetin altına da özel kıyafetler için iç çamaşırları üretilmektedir. Örneğin sıkı bir abiye giyecekseniz vücudunuzu örtmek için korse kullanmak zorunda kalırsınız. Ancak korse tek başına kullanıldığı zaman elbisenin altında potluk yaratabilir. Bu durumu engellemek için korseli iç çamaşırı giyerek daha şık bir görünüme kavuşabilirsiniz.
  3. Kombinezon: klasik kullanımda gecelik olarak da türlerinin olduğu kombinezonlar belki de en uygun ve rahat olan iç çamaşırları arasındadır
  4. Klasik takım: sütyen ve kilottan ibaret deyip geçmeyin birbirinden tamaman farklı renk ve desenleriyle bu takımlar sizi çok çekici gösterecek. Özellikle özel günler için özel bir takım sizde dolabınızda mutlaka bulundurmalısınız.
  5. Siyah iç çamaşırları: İç çamaşırı için siyah takımların yeri ayrı özelliktedir. Bunun yanında pek çok model bu alanda ön plana çıkarak kadınları cezbetmektedir. İç çamaşırı kullanımı artık sadece rahatlık için değil güzel görünmek ve ilgi çekmek için de yapılan bir iştir. Örneğin sıkı bir jartiyer giyerek hem bedeniziniz en az bir beden küçültmüş olursunuz.
  6. Jüpon modeller: dantelli modelleri belki de en çok tercih edilenler arasındadır. Bu modeller rahatlığın dışında görünüme önem verenler için hazırlanmıştır.
  7. Toparlayıcı: göğüs toparlayıcısı olarak bilinen bu model kıyafetleriniz daha rahat giymenizi sağlayacak ve sizi olduğunuzdan daha güzel gösterecektir.
  8. Büyütücü: göğüslerinizi daha dolgun ve güzel göstermek isterseniz tercih edebileceğiniz bir modeldir.
  9. Destekleyici: giyeceğiniz elbiseye göre şekil alan göğüsleriniz daha güzel gösterecektir.
  10. Tanga: eğer kıyafetiniz dikişli iç çamaşırına uygun değilse bu modeli tercih edebilirsiniz.
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu