Moda

Desa 2015 İlkbahar/Yaz Modası

Desa da yaz modası

 

Şıklığınızı tamamlayan yeni ayakkabı koleksiyonuyla püsküllü, saçaklı, baskılı ve örgülü modellerin yanı sıra sade ve neon renk alternatifleriyle de DESA mağazalarında ayakkabı ve moda severleri bekliyor.
Derinin kusursuz ve zamansız şıklığını el işçiliğinin ve tasarımının özel dokunuşlarıyla karşımıza çıkaran DESA, 2015 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu ile ayakkabı tutkunlarına özel tarz ve modellerde farklı alternatifler sunuyor.

Desa da yaz modası

DESA, 2015 İlkbahar-Yaz Ayakkabı Koleksiyonu ile 70’lerin retro havasını yaşamak veya 60’lar Fransa’sının bohem dünyasında vintage ve romantizm rüzgarı estirmek isteyenler için benzersiz stiller sunuyor. DESA, 2015’in ayakkabı trendleri arasında göze çarpan kalın ökçeler ve vazgeçilmez neon detaylarla yaz modasına damgasını vurmaya hazırlanıyor. Aynı zamanda yine sivri burunlar ve maskülen tarzlar ön plana çıkıyor.

Desa da yaz modası

Farklı ve yeni modelleriyle çok sayıda alternatif sunan DESA, deri severler için sade ve soft renklerin yanında son zamanların gözdesi olan neon renklerle de bütün dikkatleri üzerinde topluyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu