Moda

2015 Yaz Tulum Modelleri Nasıl Kombinlenebilir

2015 Yaz Tulum Modelleri

2015 ilkbahar sezonundan itibaren heryerde ve her markada rastladığımız tulumlar, 2015 yazında adeta zirve yapacak. Tulum modelleri, bu kadar revaçtayken gardırobunuzda eksik kalırsa olmaz!
Tulum modelleri, oldukça geniş bir yelpazeye sahip. Öyle ki insan seçim yapmakta zorlanıyor. Slopet tarzı denim şıklığından, ışıl ışıl gece modellerine dek şıklığın ve zerafetin kıyafeti tulumlar, nasıl kombinlenmeli?
Halter Yakalı Kısa ve Uzun Tulumlar
Halter yakalı tulumlar, sokak modasında şık rüzgarlar estireceğe benziyor. Zarif ve kadınsı  bir çizgiye sahip halter yaka detaylı uzun ya da kısa tulumlar, sandaletlerle  ve sezonun trendi clutch çantalarla kombinlenebilir.
Anvelop Tulum
Daha çok klasik çizgilerin buluştuğu anvelop tulum modelleri, ofis şıklığında da rahatlıkla kullanılabilir. Anvelop  tulumlar, klasik topuklu ayakkabı modellerinden platform modellere dek her tür yüksek topukla rahatça giyilebilir. Ayrıca anvelop tulumlar hem açık hem de kapalı ayakkabı modellerin ikisiyle de hoş duracaktır.
Boyundan Askılı Tulumlar
Boyundan askılı tulumlarda bir hayli revaçta. Ancak sırt dekoltesi nedeniyle giymesi cesaret istiyor.Boyundan askılı tulumlar, bistüerle birlikte ve dekoltesiz kullanmak için uygun bir model de değil. Boyundan askılı ve geniş paça tulumlar, açık ayakkabılar ya da sandaletlerle uyumlu olacaktır. Ancakdar paça boyundan bağlı tulumlar kesinlikle platform ayakkabı istiyor! Özellikle de gecelerde.
Straplez tulumlar
Sezonda straplez elbiseler moda olur da tulum modelleri straplezi kullanmaz mı? Straplez tulumlar, bir hayli gösterişli ve şık. Ayrıca geceler içinde harika bir seçenek. Bunun yanında balo ya da mezuniyet kıyafetine henüz karar verememiş genç kızlarımız straplez tulumlara bir göz atabilir. Abiye straplez tulumlar, abiye clutch çantalar ve arkası açık ayakkabılarla tamamlanabilir. Boru paça ve stralez tulumlar, platform ayakkabılarla kullanılabilir. Kalp yaka straplez tulumlar ise kesinlikle açık ve yüksek ayakkabılarla tamamlanmalıdır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu