Moda

2015 Yaz Modası Platform Sandaletler

İlkbahar ayları ile birlikte yaz döneminde sıklıkla giyeceğimiz platform sandalet modelleri görücüye çıktı! Bu senenin platform sandaletlerinde uçarı tasarımlar, hoş ve zarif detaylar, kadınsı çizgiler kullanıldığı gözlerden kaçmıyor.
2015 yaz moda sezonunda platform sandaletler, oldukça hoş ve zarif aynı zamanda da rahat modelleri ile tüm kadınlar tarafından  sıklıkla tercih ediliyor.

Tiril tiril elbiseler ve platform sandaletler
 2015 yaz modasının bir numarası uzun, çiçekli, desenli elbiseler; sandaletlerle çok şık  durmaktadır. Dolgu topuk ya da ince topuk sandaletler, uzun elbiselerle rahatlıkla kombine edilebilir. Elbise, sandalet kombinlerinde sandaletlerin modellerine ve malzemelerine dikkat edilmelidir. Çok desenli elbiseler daha sade sandalet modelleriyle kullanılmalı, desenli elbise modellerinde rugan sandaletler giyilmemelidir. Ayrıca yeni sezonun revaç parçası mini beyaz elbiseler yine bir başka moda yani gladyatör sandaletler için adeta biçilmiş bir kaftan!

Etekler ve platform sandaletler
Etek ve bluz ya da gömlek kombinleri için platform sandaletler harika bir eştir. Kalem etekler, biraz daha klasik ve yüksek topuklu sandaletlerle kullanılırken, uzun çan, pileli ya da kloş eteklerle de dolgu topuk platform sandaletler kullanılabilir.
Pantolon ve Paltform Sandaletler
 Sandalet modelleri kot pantolonları rahatlıkla tamamlayacaktır. Hatta sezon trendi ahşap dolgu topuklu sandaletler için kot pantolonlar adeta bir eştir! Burada pantolon üstünde kullanılan model sade ise kombin gösterişli, değişik tasarımlı, rugan, parlak, renkli ya da desenli her tür  sandaletle tamamlanabilir. Pantolon üstünde kullanılan model klasikse daha klasik sandaletler seçilmelidir. Boru  paça ya da sigarette pantolonlarla yüksek  topuklu sandaletlerden ziyade dolgu topuk platform sandaletler daha hoş durmaktadır.
Pantolon Etek ve Sandaletler
Sandaletler 2015 ilkbahar ve yaz moda sezonunun trend parçası pantolon eteklerle de oldukça güzel ve hoş durmaktadır. Pantolon eteklerle yüksek ve sivri topuklu platform sandaletler çok güzel bir uyum yakalar. Sade, beyaz  bir tunik, çiçekli pantolon etek ve beyaz dolgu topuk sandaletler modası asla geçmeyen bir şıklıktır.
Tulumlar ve Sandaletler
Tulum modasını artık es geçemeyiz sanırım! Bahar  aylarından bu yana hemen hemen her koleksiyonda yer bulmayı başaran birbirinden şık tulumlar,  gecelerin dahi revaç parçası durumunda. Tulum kesimi ve modeline uygun sandaletler, kadını bir hayli çekici gösteriyor

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu