Dekorasyon

Banyoda Hamam Modası

Hem antik hem de farklılık olarak yorumlanan banyolarda günümüzde artık hamam modası başlamıştır. Hoş olduğu kadar rahat da olan bu ortamlar sayesinde banyolarınızı bir hamam ortamı içerisinde gerçekleştirebilecek ve böylelikle hamam havasını bir nevi evinizin banyo alanına taşımış olacaksınız.

Banyoda Hamam Modası
Banyoda Hamam Modası

Osmanlı motifli havlulardan seramiklere, peştamallardan bakır taslara kadar evinizin banyosunda harika bir hamam havası getireceksiniz. Banyosunu yenilemek isteyenler için yeni trend olarak karşımıza çıkan banyoda hamam dekorasyonu ile beraber Osmanlı döneminden bizlere kalan bu kültürü bir nevi evinizde yaşatabilirsiniz. Hem rahat ortamı yaratacak hem de keyifli banyolarınızı hamam ortamı içerisinde yaparak güzel bir sefa çekmiş olacaksınız.

Banyoda Hamam Modası
Banyoda Hamam Modası

Küvet ve lavabolarınızın öncelikle gri mermerlerden yapılmasıyla bu işe koyulabilirsiniz. Bununla beraber çini motiflerle de banyonuzun duvarlarında süslemelere yer verebilirsiniz. Böylelikle harika bir şekilde banyonuzda hamam için dekorasyonu uygun biçimde yapmak adına adımları atmaya başlamış bulunacaksınız.

Banyoda hamam dekorasyonuyla banyoda ayrı bir hava

Otantik kurna dediğimiz çeşmelerde kullanabileceğiniz bu kısımlar ise, uygun fiyatlarda yapılabildiği gibi sizlere fazla masraf çıkartmaz. Kendi zevkinize göre siz de bundan sonra geri kalanları banyoda hamam dekorasyonu içerisinde yapabilir, hayal gücünüzü kullanarak istediğiniz ortamı yaratarak siz de banyonuzu en güzel şekilde geçmişe götürerek, güzel ve nezih bir ortam yaratmış olabilirsiniz.

Evinizin banyo alanına müsait olacak şekilde ayarlamalar yapabilir, evinizde banyo alanınız ne kadar büyük ise o kadar sığdırabileceğiniz ebatlarda hamam ortamı yaratmak için malzemeler alabilir, hayal gücünüzü de bu şekilde genişleterek yapılabilecek ek motifleri de tamamlayabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu