Moda

Şık olduğunu sanan ünlüler

re
Lana Del Rey

Şık olduğunu sanan ünlüler kimi zaman çok yanılıyorlar. Galalarda, partilerde ya da önemli ödül gecelerinde ünlüler kimi zaman şık olmaya çalışırken bazı hatalar yapıyorlar. Şık olduğunu sanan ünlüler kimi zaman gerçekten şık, kimi zaman ise son derece rüküş elbiseler giyebiliyor. Bu yazımızda normalde tarzı ile takdir toplayan bazı ünlülerin yanlış kıyafet seçimlerini ele alacağız.

 

ree
Jennifer Lawrence

~~Son yıllarda oldukça iyi bir çıkış yakalayarak müzik dünyasının önde gelen isimleri arasına girmiş olan Lana Del Rey bu yeşil elbiseyi 2015 Golden Globe ödül töreninde giymiş. Normalde hem müziğinde hem de tarzında yansıttığı vintage esintilerle oldukça şık olan Lana Del Rey bu elbise ile son derece yanlış bir seçim yapmış gibi görünüyor. Abartılı ve göz yorucu drapelere sahip bu elbise, rüküşlüğünü göğüs altına yerleştirilmiş biçimsiz fiyonk ile tamamlıyor. Elbisenin göğüs dekoltesi de iyi oturmayan ve aşırı bir görünüme sahip. Bu rüküş elbiseyi ne yazık ki güzel şarkıcının hoş makyajı ve saç stili bile kurtaramıyor.

~~Açlık Oyunları serisi ile tanıdığımız güzel ve yetenekli oyuncu Jennifer Lawrance bir kokteylde giydiği bu abartılı siyah elbise ile her zamanki sade ve şık tarzından ödün vermiş. Genç yaşta başladığı kariyerinde pek çok başarıya imza atmış ödüllü oyuncu, ne yazık ki aynı başarıyı bu geceki kıyafet seçiminde gösterememiş. Abartılı taş işlemelerine sahip bu elbisenin boyu da oldukça yanlış. Bu elbise Lawrance’ın vücudunu olduğundan daha kısa ve geniş göstermiş. Yüzünde kullandığı tül ve yaptığı ağır makyaj da oyuncunun yaşı için oldukça uygunsuz görünüyor. Elbisesin bel ve göğüs kısmı da pek iyi oturmamış gibi iğreti duran bir görüüe sahip.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu