Teknoloji

Samsung The Freestyle Nedir, Özellikleri Nelerdir?

Samsung The Freestyle Nedir, Özellikleri Nelerdir? Samsung The Freestyle özellikleri merak ediliyor. Samsung’un yeni taşınabilir projektörü The Freestyle ile en sevdiğiniz dizileri ve filmleri her yerden ve her zaman izlemek için en iyi kalitenin keyfine varacaksınız.

Samsung The Freestyle Nedir, Özellikleri Nelerdir? Evinizde sürükleyici bir eğlence deneyimi elde edebilmeniz için Samsung The Freestyle’ın özelliklerini ayrıntılı olarak açıklıyoruz.

Samsung The Freestyle Nedir

Freestyle, silindir şeklinde bir projektör, akıllı hoparlör ve ortam aydınlatma cihazıdır. Samsung’un bu taşınabilir projektörü hafiftir ve duvara, tavana veya başka herhangi bir yüzeye çeşitli yüksek kaliteli içerik yansıtmanıza olanak tanır.

Samsung The Freestyle Ne İçin Kullanılır

Samsung The Freestyle, 30 ila 100 inç arasındaki ekranları yansıtmak için kullanılan ve 360° surround ses sunan bir cihazdır. Samsung projektör size evde veya dışarıda en iyi büyük ekran eğlence deneyimini sunar.

Samsung The Freestyle Nasıl Çalışır

Freestyle cihazını kullanmak için görüntünün yansıtılacağı yeri seçmeniz yeterlidir. Herhangi bir duvar, tavan veya başka bir yüzey seçebilirsiniz ve projektör görüntüyü otomatik olarak ayarlayacak ve düzleştirecektir.

Ardından Samsung projektörü USB-C kablosuyla harici bir pile bağlayın. Açtığınızda, ayarlamak için uzaktan kumandayı kullanmanız gerekir. Bunu yapmak için bir Wi-Fi ağına bağlı olmanız ve en son işletim sistemi güncellemesini indirmeniz gerekir. Bu cihazı cep telefonunuzla, ekranınızı yansıtarak veya sesinizle kontrol edebileceğinizi unutmayın. Samsung The Freestyle, Tap View, SmartThings veya AirPlay ile uyumludur.

Samsung The Freestyle Özellikleri

Samsung The Freestyle şu özellikleri içerir:

180 Derece Dinamik Açı

Samsung’un taşınabilir projektörü, evinizdeki herhangi bir odada en sevdiğiniz içeriklerin keyfini çıkarmanız için size mükemmel izleme açısı sunar. 180° dinamik açısı sayesinde ekranı duvardan tavana basit bir şekilde yatırma imkanına sahip olacaksınız.

Otomatik Kalibrasyon

Samsung The Freestyle’ın en büyük avantajlarından biri yapılandırmasının çok basit olmasıdır: otomatik olarak ayarlanır. Başka bir deyişle, yalnızca içeriğinizi yansıtmak istediğiniz yeri seçmeniz yeterlidir ve cihaz, görüntüyü yüzeye ayarlayıp düzleştirir ve saniyeler içinde mükemmel kalite sağlar.

100 inç Geniş Ekran

Samsung The Freestyle ile en iyi görsel deneyimin tadını çıkarın! Bu cihaz, 30 ila 100 inç arasında bir ekran olarak yansıtılabilir. Dev bir ekranda Netflix, Amazon Prime Video, Disney Plus veya diğer platformların en iyilerini izleyin. The Freestyle’ın sunduğu 100 inçlik ekran ile ev sineması garantilidir.

Yüksek Kaliteli Ses

Freestyle, size yalnızca harika görüntü kalitesi sunmakla kalmayıp, aynı zamanda yüksek kaliteli ses de sağlayan bir projektördür, böylece oturduğunuz yerden sürükleyici ses deneyimi yaşayabilirsiniz. 360° hoparlörü, en sevdiğiniz şarkıları bu büyük ekranda çalmak için ideal bir seçenektir. Şüphesiz, bu cihaz toplantılar veya partiler için harika bir üründür.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu