Dekorasyon

Püf Noktaları İle Antre Dekorasyon Fikirleri!

Püf Noktaları İle Antre Dekorasyon Fikirleri! Arkadaşlarınızı ve sevdiklerinizi aynı konfor ve sıcaklıkla karşılamak için girişi ve lobiyi küçük değişikliklerle yeniden dekore edin.

Püf Noktaları İle Antre Dekorasyon Fikirleri! Giriş dekorasyon örneklerinden seçim yapabilirsiniz. Bu konuda pek çok alternatifiniz var ve kedinizin zevkine en uygun olanı bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Bunu yapmak için, girişten duvara renginize en iyi uyan birçok döşeme örneğine daha yakından bakın ve kendi tarzınızın giriş yolunuzda hayat bulmasına izin verin.

Planlama Yaparken Dikkat

Alaska’nın tamamını ısıtmak için çok sayıda palto, palto ve yağmurluk varsa, koridoru süslemek için onları tutacak ve taşıyacak kadar büyük bir portmanto kullanın.

Ev sohbetlerinden vazgeçemiyorsanız; Nargile, pipo dükkanı ve bakkal ile konuşuyor olsanız bile, giriş veya hol (salon) süslerken üzerine oturulacak bir üniteye ihtiyacınız var. Son olarak, eviniz eski ve dağınık görünüyorsa, giriş yolunun biraz neşelenmeye ve ferahlığa ihtiyacı olabilir. Bunu boya renkleri ile başarabilirsiniz.

Giriş Dekor Veya Salon Dekor (Koridor) İçin Bunları Deneyin;

Dekorasyon stilinize bağlı olarak oymalı veya düz duvar aynaları mekanı ferahlatır.

Dar kapılarda karanlık, hareketsiz köşeler oluşabilir. Bu alanlar dekoratif ayaklı saksılar ve yeşil ev bitkileri için uygundur.

Girişin şekli izin veriyorsa, depolama ünitelerini birden fazla seçeneğe yerleştirerek eşyalık, portmanto/ayakkabılık ve oturma yeri olarak ikiye katlanan bir alan haline getirin.

Doğal Tonları Tercih Edin

Sıcak bir görünüm için rustik ahşap veya eskitilmiş beyaz, doğal tonlarda cilalanmış masif mobilyalar seçin.

Giriş dekorasyonunda ya da holün (salonun) dekorasyonunda daha çarpıcı ve modern bir etki yaratmak istiyorsanız pastel pembeyi petrol mavisi ile kombinleyebilirsiniz.

Hacimli bir sarkıt veya çok kollu avize, doğru atmosferi yayar ve zarif bir odak noktası oluşturur.

Ayna Yanlarında Dekoratif Uygulamalar

Büyük boy ayna kullanıyorsanız, tavan lambası yerine her iki tarafında dekoratif aplikler ile aydınlatın.

Girişte Bitkiler İçin Yer Açın

Doğal bir çizgi için bitkilere yer bırakın. Koridorunuzun farklı noktalarına makrome saksılarıasın ve içlerine asılı bitkiler yerleştirin. Bu köşeyi ahşap bir bank, büyük boy ayna ve duvar rafı tamamlıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu