Dekorasyon

Maurer Yapı Sistemleri

Maurer Yapı Sistemleri

Maurer Yapı Sistemleri, tam da büyük düşünen şirketlere göre… Değişen, gelişen asla sabit olmayan sürekli grafiğin üstlerine doğru çıkan bir şirket için gayet ideal bir firma. Çeşitli mimari sorunlara pratik çözümler üretebilen, mevcut alanı nasıl en fazla verimle kullanacağınızı bilen ve buna uygun projeler üreten bir firma. 2004 yılında kurulmuş olmasına rağmen hala dinamik fikirlere sahip.

Sahibi olduğunuz bir şirket, şirketinizin sahip olduğu bir ofis varsa ve bu ofislerin dizaynına karar veremiyorsanız tam size göre. Klasik duvarlar ile yapacağınız bir ofis dizaynı bina yıkılana kadar öyle devam eder gider ancak genişçe bir alana hareketli bölme duvar yaptırırsanız, çok farklı şekillerde kullanabilirsiniz. Önce geniş bir konferans salonu iken sonra iki orta boy konferans salonuna veya 6-7 ofis odasına parçalayabilirsiniz. Bu sayede hem siz hem de çalışanlarınız değişik atmosferlerde çalışmanın keyfini sürecek.

Nüsing Standart Hareketli Bölme Duvar Sistemleri

Nüsing Standart Hareketli Bölme Duvar Sistemleri’ni yaptığınız zaman bir bakıma şirketinizi daha işlevsel kullanmış olacaksınız. Sütün seklinde ince dikdörtgen levhalardan oluşan sistemi kolayca sürükleyerek bir yapboz çözer gibi veya sanki küçük lego parçalarında bir sistem oluştururcasına şekil verebilirsiniz. Kendi ihtiyaçlarınıza göre hazırladığınız sistemi işiniz bitince aynı çocuğun yaptığı kaleyi sıkılınca yıkması gibi, tekrar, parçaları ile farklı bir dizayn yapabilirsiniz. Yıkmak kelimesini de açıklayalım parçaları tavandaki boşluklara uygun yerlerinden koymak. Kırmak, dökmek, moloz yığınları yok. Ses için de hiç sıkıntı yapmanıza gerek yok çünkü duvarlar zaten yalıtımlı. Gerçek duvardan hiçbir farkı yok. Pürüzsüz bir panel duvara benzediği için normal duvardan ayırt etmek de zordur. Uzaktan bakan biri bitabii anlamayacaktır. Kullanımı kolayi katlanabilir hareketli bölme duvar sistemleri her alanda kullanılmaktadır. AVM’lerde mağazaların sınırlarını belirlemek de sadece bunlardan biri…

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu