Teknoloji

Panono Panoramik Top Kamera

Panono Panoramik Top Kamera

Belki de çoğumuzun kullanmadığı bir özellik vardır, akıllı telefonlarımızda. Panoramik fotoğraf çekme özelliğini neredeyse kimse kullanmıyor. Kullanılmamasının sebebi, kullanışlı olmamasıdır. Çünkü, panoramik fotoğraf çekimini, akıllı telefon ile yapmak çok zor ve meşakkatli bir iştir.

Panoramik Fotoğraf Çekmek Panono ile Artık Çok Kolay

Panoramik fotoğraf çekmek için en kolay ve kaliteli yolu birden fazla kamera kullanmaktır. Bir de bu kameraların aynı anda fotoğraf çektiğini düşünürsek, artık bu iş çocuk oyuncağı olacaktır. Panono panoramik top kamera, üzerinde bulunan ve aynı anda çalışan 36 kamera ile tam da bu işi yapmaktadır.

Panono Akıllı Bir Teknoloji

Panoramik fotoğraf çekmek için geliştirilen bu muhteşem teknolojik kamera aynı zamanda akıllı bir teknolojidir. Kendi üzerinde bulunan dahili hafızası, sensörler, wifi ve bluetooth sayesinde mobil cihazlarla iletişime geçebilme ve çektiği resimleri paylaşabilme özellikleri vardır. Üzerindeki kameralar 108 megapiksel çözünürlüktedir. 11 cm çapında ve 440 gr ağırlığındadır.

Panono Nasıl Çalışır

Panono panoramik top kamera, havaya attığınızda, üzerindeki sensörler sayesinde, en yüksek noktaya ulaştığı zaman, 36 kamera aynı anda fotoğraf çeker. Kendi üzerindeki dahili hafıza sayesinde, 400 adet fotoğrafa kadar saklayabilir. Çekilen bu fotoğraflara, panono panoramik top kamera ile iletişime geçebilecek bir akıllı cihaza indirdiğiniz uygulama ile ulaşabilirsiniz. Panono panoramik top kamera ayrıca düştüğünde kırılmaması için dışı sağlam bir madde ile kaplanlanmıştır.

Panonoya Nasıl Sahip Olunur

Panono panoramik top kamera Türkiye’de herhangi bir mağazada satılmıyor. Şu an panono.com sitesi üzerinden farklı ülkelere satışa sunulmuştur. Mağazanın, ürünü gönderdiği ülkeler arasında Türkiye de bulunuyor. Türkiye için satış fiyatı ise 599$.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu