Moda

Kürklü Çantalar Nasıl Seçilmelidir?

Kürklü Çantalar

Moda dünyasında çanta konusu son derece önemli bir konudur. Bu konuda hemen her dönem birbirinden farklı ürünler piyasaya sürülmekte ve defilelerde yer almaktadır. 2015 yazlık çanta modasıincelendiğinde kürklü çantalar nasıl seçilmelidir sorusu ön plana çıkmaktadır. Bu konuda tercih yaparken birçok faktör göz önünde bulundurulmalıdır.

Kürk denilince aslında kış modası akıllara gelmektedir. Bu tabuyu yıkmaya çalışan tasarımcılar yaz ayları için son derece şık kürklü çantalar tasarlamışlardır. Bu noktada belirleyici olan renk seçimi ve kürk detayının uzunluğudur. Yani kışlık modeller ile yazlık modelleri kürk detayın kalınlığı ayırmaktadır.

Kürklü Çantalar

Kürklü çantalar genellikle askılı olmayan ve elde taşınan modellerdir. Bunun yanı sıra boyut olarak da fazla büyük olmayan bu çantalar fazla bir kullanım alanı sunmamaktadır. Buna rağmen özellikle püskül detaylı kıyafet tercih edenler tarafından bu çantalar sık bir şekilde tercih edilmektedir.

Kürklü çantalar konusunda dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri desendir. Bu çantalar genellikle desenli olarak vitrinlerdeki yerini almıştır. Çanta tercihinde desenin yanı sıra yaz aylarını yansıtacak renk tercihi de oldukça önemlidir. Bu nedenle renk konusuna dikkat etmeniz gerekmektedir.

Kürklü Çantalar

Kürklü çantalar yaz dönemi için riskli bir tercih olsa da modayı yakalamak isteyenlerin tercihi olmaktadır. Yaz aylarında farklı bir şıklık isteyenler için önemli bir alternatif olmaktadır. Siz de bu tarz çantalardan tercih ederek kombininizi farklı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu