Güzellik

Kahve Telvesi ile Gündüz ve Gece Maskesi

 

Kahve Telvesi ile Gündüz ve Gece Maskesi

Kahve Telvesi ile Günlük Bakım
Hanımlar, kozmetik sektörü giderek gelişedursun; her an elimizin altındaki doğal ürünlerden nasiplenmeli! Kesinlikle bu ürünlerin başında ise bir çocuğumuzun güç içinde mutlaka bir fincan tükettiği kahve telvesi geliyor.
Güne ışıl ışıl bir ciltle başlamak ve gergin ama nemli, rahatlamış, derinlemesine temizlenmiş bir ciltle uyanmak istiyorsanız; sabah ve akşam kahve telvesi maskesi uygulayın.
Gündüz  için kahve telvesi maskesi
Gündüzleri, bir tatlı kaşığı kahve telvesine bir çay kaşığı bal ekleyin. Bu karışıma birkaç damla limon damlatın ve bir çay kaşığı da gül suyunu ekleyerek karıştırın. Karışımı kurumadan, mümkünse ılık olarak dairesel  hareketlerle cildinize yedirin ve 10 dakika sonra ılık suyla yüzünüzü durulayarak, tonik uygulayın.
Akşam yatarken kahve telvesi maskesi
Akşamları yatmadan önce bir tatlı kaşığı kahve telvesini bir çay kaşığı yoğurt, bir çay kaşığı domates suyu ve bir tatlı kaşığı soda ile iyice karıştırın  ve karışımı yüzünüze uygulayın. Kahve telvesi akşam maskesi, cildinizde 15 dakika kalmalıdır. 15 dakika sonra kahve telvesi maskesini ılık suyla yıkayın ve ardından toniğinizi uygulayarak, gece kreminizi sürün.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu