Güzellik

Jetpeel Cilt Bakımı Hakkında Merak Edilenler!

Jetpeel Cilt Bakımı Hakkında Merak Edilenler! Jetpell cilt bakımı, yüksek teknoloji ilkelerine dayanan etkili bir uygulamadır. Her cilt tipi ve görülen rahatsızlıklara karşı çeşitleri bulunmaktadır.

Jetpeel Cilt Bakımı Hakkında Merak Edilenler! Jet Age, Jet Acne, Jet Care, Jet Clean sıklıkla uygulanan yöntemler arasındadır. Kişinin ihtiyacına uygun kombin şeklinde uygulanabilmektedir. Uzman kişiler tarafından uygulanmadığında bazı cilt problemlerine neden olabilmektedir.

Jetpell Cilt Bakımı Avantajları

Jetpell cilt bakımı avantajları sayesinde oluşan cilt sorunları kısa sürede çözümlenmektedir. Uygulama çok yönlü olarak kullanıldığından dolayı avantajları oldukça geniştir. Cildin derinlemesine temizlenmesi sağlanarak gözeneklerin nefes alır. Böylelikle akne – skar tedavilerinde en etkili sonuçları alabilirsiniz. Uygulama sırasında kişi herhangi bir acı ve ağrı yaşamamaktadır.

Ciltteki nem – sebum dengesini düzenleyerek aşırı yağlılığı ve kuruluğu çözebilmektedir. Tedavi ederken aynı zamanda canlılık kazandırarak iyi görünüm elde etmektedir. Yüksek teknolojiyle cildin yenilenmesini ve kolajen oluşumunu desteklemektedir. Böylelikle göz altı morlukları, ince kırışıklıklar ve hafif selülit izlerin geçmesi için başvurulabilmektedir. Medikal bir tedavi çeşidi olduğundan dolayı anti –aging uygulaması sağlanmaktadır.

Jetpell Cilt Bakımı Öncesi

Jetpell cilt bakımı öncesi cildin ihtiyaçları tespit edilmektedir. Cilt sorunları, cilt tipi, rahatsızlıkların boyutu, uygulanacak bölgeye göre tedavi planı oluşturulmaktadır. Tedavi ihtiyacına göre gaz serumları, vitaminler, ozonlu su, serum, ilaç ve mineraller belirlenmelidir. Ardından uygulama planı oluşturularak hasta bilgilendirilmelidir.

Jetpeel uygulaması her hastaya uygulanmamaktadır. Uygulanacak kişinin herhangi bir deri hastalığı bulunmaması gerekmektedir. Bu ciltler daha fazla tahriş olarak daha kötü sonuçlara sebep olabilmektedir. Aynı zamanda kullanılan cihazda sorunlar ortaya çıkarak diğer hastalara bulaşabilmektedir.

Jetpeel Uygulama Alanları

Jetpeel cilt bakımı cildi derinlemesine temizlerken aynı zamanda sıkılaştıran bir uygulamadır. Tedavi sırasında özel olarak tasarlanmış cihazlar ve medikal enstüramanlar kullanılmaktadır. Çalışmada temek amaç olarak süpersonik jet akımları esas alınmaktadır. Bu akımla peeling yapılarak cilt sorunlarının tedavisini desteklemektedir. Cildin en alt katmanına kadar ulaşarak kısa sürede etkisi göstermektedir.

Jetpeel uygulama alanları vücudumuzda çok geniş bir bölgeye yayılmıştır. Yüz, el, ayak, dekolte bölgesi, boyun ve göğüs bölgesinde uygulanabilmektedir. Bu bölgelerdeki sivilce, ince kırışıklıklar, siyah nokta, kapalı komedon, yara izleri, lenf drenajı gibi cilt problemlerine uygulanabilmektedir. Jetpeel uygulanarak bölgedeki kan dolaşımı artmaktadır. Mineral ve vitaminler geçicisini hızlandırmaya yardımcı olmaktadır.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu