Burçlar

İkizler Burcunun Negatif Özellikleri Nelerdir?

İkizler Burcunun Negatif Özellikleri Nelerdir? Hava tarafından yönlendirilen bu burç, her duruma uyum sağlayabilir ve başarılı olabilir. Hızlı iletişimciler olmalarına ve en zeki bakış açılarından bazılarına sahip olmalarına rağmen, bazen olumsuz kişilik özellikleri ile dikkat çekerler. Peki, ikizler burcunun negatif özellikleri nelerdir?

İkizler Burcunun Negatif Özellikleri Nelerdir? Parıldayan, onu güzel yapan ve fiziksel olarak öne çıkan şeyleri sever. Paraya ilgi duyan İkizler, maaşlarına veya sosyal statülerine göre çevrelerini veya ortaklarını seçme eğiliminde olan kişilerdir. İşte ikizler burcunun negatif özellikleri…

Alaycı Olabilir

İkizlerin temel özelliklerinden biri sözel ironi ve alaycılık açısından sahip oldukları becerilerdir. En ciddi durumlarda bile, zekaları ve kuru mizahları bu burcun ilk tepkisi olacaktır.

Kaprisli Olabilir

İkizler, diğer hava işaretleri gibi, bağlanmaktan nefret eder. Sonuç olarak, nadiren bağlılık ararlar, hayatın neler sunabileceğini keşfetmek için bekar veya yalnız olmayı tercih ederler.

Arkadaşlıklarda ve kararlı ilişkilerde bile, ikizler kendilerini farklı arkadaşlar ve hatta farklı ortaklar ararken bulacaklar ve sahip olduklarından daha iyi olduğunu düşündükleri bir şey bulurlarsa ayrılmaktan çekinmeyecekler.

Dürtüsel Burçtur

Sonuçlarını düşünmeden durumlara atlamakta ve işlerin yolunda gitmemesi durumunda ek planlar yapmakta hızlıdırlar. Sonuç olarak ikizler genellikle kendilerini belada bulurlar ve durumdan bir çıkış yolu bulamazlarsa somurturlar. İronik olarak, bu aynı zamanda sorunu tekrar dürtüsel olarak çözmeye çalışmasına da neden olacaktır.

Materyalist ve Yüzeysel Olabilirler

Diğer hava burçları gibi İkizler de güzellik, zeka ve çekicilikten etkilenir. Ancak bu her zaman iç güzelliğe dönüşmez. İkizler, yüzeyde neyin güzel veya çekici olduğunu değerlendirir ve özgürlük arayışlarında bu şeylerin peşinden giderler. Bu genellikle sonuçları olan tesadüfi karşılaşmalara ve tanıdıklara yol açabilir.

Endişelidir

Birçok ikizler burcunun kaygı sorunları vardır. Dürtüsel yapıları nedeniyle kendilerini başa çıkılması zor olan stresli durumlar içinde bulabilirler. Bu olduğunda, uzaklaşırlar veya etraflarındakilere saldırırlar. İkizler bazı olumsuz kişilik özelliklerine sahip olsa da, olumlu nitelikleri olumsuzlarından daha ağır basar. İkizler iseniz, bir sonraki spontane maceranız için planlar yaparak ve yüzeyde olan her şeyin değerli olmadığını hatırlayarak bu yanınızdan kaçınabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu