Güzellik

EVDE LAZER EPİLASYON

EVDE LAZER EPİLASYON

Kadınların vazgeçemediği güzellik tutkusu bu sektörü her gün bir adım daha ileriye taşıyor . Bu konudaki beklentileri karşılamak çok önemli  .

Güzelliğin olmazsa olmazlarından biriside tabiki istenmeyen tüylerden kurtulmak . Bunun için kullanılan birçok alternatif olsa da biz bugün evde lazer epilasyon uygulamasından bahsedeceğiz .

Piyasada bulunan ve evde lazer epilasyon imkanı sağlayan bu cihazlar , güzellik salonlarında gördüğünüz epilasyon cihazlarının küçültülmüş hali . Daha küçük ve hafif olması ile kişisel bakımınızı rahatlıkla yapmanıza imkan sağlıyor . Kullanıcı yorumlarından ve yapılan bazı klinik çalışmalardan gördüğümüz sonuç ; uzun vadede en güvenilir tüy alma yöntemi olduğu şeklinde .

Gelelim bu cihazlarla ilgili merak etiğimiz ayrıntılara . Evde lazer cihazları klasik lazer epilasyon cihazları gibi beyaz tenli ve koyu renk tüylülerde daha çabuk ve başarılı sonuç veriyor . Uygulama süresi ve sıklığı kullandığınız bölgeye göre değişebiliyor . Kesin sonuçları görebilmek için acele etmeyin zira kullananların ortak düşüncesi 3 aydan önce etkilerinin hissedilemediği şeklinde . Güneş gören alanlarda kullanımı itina gerektiriyor  , kullanım sonrası yüksek faktörlü bir güneş koruyucu krem şart . Kullanıma başlamadan önce uygulama alanının traşlanması gerekiyor , böylece cihaz direk kıl köklerine etki edebiliyor . Cilt hassasiyetinize göre , değişen güç seviyelerinden size en uygun olanını kullanmanız cilt tahrişlerini önlemek için oldukça önemli .

Sonuç itibariyle evde kullanılacak diğer yöntemlere göre oldukça kolay ve temiz bir epilasyon yöntemi olduğu ortada . Düzenli ve dikkatli kullanım ile istenmeyen tüy probleminizi uzun vadede çözebilirsiniz . Cihazın fiyatı pahalı gibi gelebilir ancak verdiğiniz paraya değeceğini düşünüyorum .

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu