Moda

Desenli Taytlar Sonbahar’da Olur Mu Demeyin!

Desenli Taytlar Sonbahar’da Olur Mu Demeyin!

Taytlar özellikle son yıllarda son derece sık bir şekilde kullanılmaktadır ve 2015 Sonbahar pantolon modası incelendiğinde desenli taytlarkonusunun karşımıza çıktığı görülmektedir. Taytların rahatlık sağlaması ve şıklığı da içermesi nedeniyle bu konu sürekli gündemdeki yerini korumaktadır. Moda dünyasında yükselen desen trendinin bu dönemde taytları da etkisi altına aldığını görmekteyiz.

Desenli Taytlar Sonbahar’da Olur Mu Demeyin!

Desenli taytlar özellikle kalın kumaştan üretildiğinde soğuk dönemlerde tercih edilmektedir. Tek başına kombinin bir parçası olabileceği gibi eteklerin altında da çözüm olmaktadır. Bu tarz taytlarda bu sezonda özellikle çiçek deseninin ön planda olduğu görülmektedir. Yine önemli yapıların baskısının yer aldığı modeller de ön plana çıkmaktadır. Bu konuda dikkat etmeniz gereken noktalar mevcuttur.

Desenli taytlar konusunda öncelikle renk seçimine dikkat etmeniz gerekmektedir. Günümüzde özellikle koyu renk taytların üzerinde kullanılan açık tonlardaki desenler son derece dikkat çekicidir. Bunun yanı sıra, desenler yaz esintilerine rastlamak da mümkündür. Yaz döneminde moda olan açık renkli ve çiçek desenli taytlar Sonbahar döneminde de karşımıza çıkmaya ve sokak stilinde ön plana çıkmaya devam etmektedir.

Desenli Taytlar Sonbahar’da Olur Mu Demeyin!

Desenli taytlar günlük kullanıma son derece uygundur. Bu tarz taytlar tarzınıza sportif bir hava katmaktadır. Bunun yanı sıra kullanım alanı geniş olan bu taytlar ile kombin yapmakta hiç zorlanmayacaksınız. Tercih ettiğiniz taytın desenine ve renk tonuna göre t-shirt ya da gömlek tercih edebilirsiniz. Bu noktada tercihinizin dar kesim olmasına da dikkat etmeniz son derece önemlidir.

Desenli taytlar önemli moda etkinliklerinde boy göstermeye devam etmektedir. Bu tarz taytları seçerken fiziksel durumunuza ve havanın durumuna dikkat etmeniz oldukça önemlidir. Bu tarz taytları tercih ederek yaz döneminin canlılığını sokak modasına yansıtmanız mümkündür. En uygun modeli tercih ederek olumlu bir sonuç elde edebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu