Moda

2015 Yılının Yeni Trendi Etek Pantolonlar

2015 Yılının Yeni Trendi Etek Pantolonlar

Bu yaz bayanların üzerinde sık göreceğimiz etek pantolonlar, rahat kesimi ile sıcak yaz günlerinde, kolay kullanım imkânı oluşturmaktadır. Özellikle gün içinde alışveriş yaparken ve tatile çıkan bayanlar için büyük kolaylık sağlar. Bu yıl üretilen etek pantolonların; yazlık ince keten kumaşlardan ve desenli kumaşlardan dikilen bol seçeneği mevcuttur. Beraberinde kullanılacak giysi, gidilen ortama göre değişiklik gösterecektir.

Etek Pantolonlar İle Hangi Kombinler Yapılabilir?

Değişik giyinmeyi seven bayanlar, bu yıl moda olan etek pantolonları, blazer ceketler ve topuklu ayakkabılar ile iş kombini olarak kullanmaktadır. Gündüz giyilen keten bir etek pantolon, rahatlık açısından penye bir bluzlar ile kombinlenerek kullanılır. Bu yıl çok fazla kullanılan baskı ve boncuklar ile süslü penyeler, düz renk bir etek pantolon ile uyumlu bir alışveriş kombini oluşturabilmektedir.  Desenli şifon kumaşlardan dikilen etek pantolonlar ise düz renk gömlekler ile kullanılabilir. Pantolonun modeli geniş olduğu için üstüne giyilen gömleğin, vücuda oturan modellerden seçilmesi, giyen bayanda zayıf bir görüntü oluşturacaktır.

Etek Pantolonlar Ne Tür Ayakkabı Ve Çanta İle Kullanılır?

Genellikle rahat ve spor giyinen bayanların tercih ettiği etek pantolonlar; topuksuz yazlık bantlı ayakkabılar ve babet tarzı ayakkabılar ile kullanılmaktadır. Bu yıl çok fazla kullanılan renkli babet ayakkabılar ve gündüz kombinlerinde tercih edilen büyük gösterişli çantalar, etek pantolonlar ile uyumlu kombinler oluşturmaktadır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu