Moda

2015 Sonbahar/Kış Neon Trendi

2014-2015 Sonbahar ve kış sezonunda neon renklerin tekrar gözde olduğu görülüyor. 2015 Yılının moda rengi olan neon renk, dikkat çekiciliği ile kadınları ayrı bir ilgi odağı oluşturacak gibi. 2015’in moda renkleri olan neon renkler, Chanel, Balenciaga, Alexander Wang ve Balmain gibi ünlü tasarımcıların da gözde rengi olarak karşımıza çıkıyor.

 

2015 Sonbahar/Kış Neon Trendi
2015 Sonbahar/Kış Neon Trendi

Neon Renkler İle Farklılığınızı Haykırın

İddialı bir renk olan neon renkler, kıyafetlerde olduğu gibi aksesuarlarda da kendini göstermeye başlayacak. Canlılığı ile dikkat toplayan bu renkler ile farklı bir bütünlüğün yakalanacağı ise kesin gibi. Genç ruhun izlerini yansıtan bu trendle birlikte çocuksulukta geri dönüş yapıyor. Kıyafetinize ayrı bir ahenk katacak sarı bir çanta veya turuncu bir ayakkabıya kendinizi şimdiden hazırlayın.

Genelde sıcak günlerin rengi olarak görülen neon renklerle cıvıl cıvıl bir kış bizi bekliyor. Neon bir etek, neon bir kabanla uzaktan fark edilmek artık mümkün olacak. Neon renkli bir kabana sıcak bakmıyor olabilirsiniz, ancak kişiliğinizi öne çıkaracak detaylara sahip neon kıyafetlerle ile farklılığınızı bir kere daha ortaya serebileceksiniz.

2015 Sonbahar/Kış Neon Trendi
2015 Sonbahar/Kış Neon Trendi

Bu moda akımının güncel hayat dönüştüğü anda baştan aşağı neon giymenin bir cesaret olacağını şimdiden söyleyelim. Siz kendiniz bu konuda iddialı görüyorsanız, olayın şekli değişiyor tabi. O halde neon takımlar tam size göre demektir.

Kısacası, kendinizi yeniden inşa edeceğiniz bir sonbahara hazırlığınızı hemen alışverişe çıkarak gerçekleştirmeyin, biraz bekleyin ve 2015’in moda renkleri ile neon renklerin canlılığını yakalayarak etrafınızda öncü olun.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Eğer farklı bir tarz oluşturmak istiyorsanız ya da dikkat çekmek istiyorsanız kış ayında kesinlikle neon renkleri seçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu