Dekorasyon

2015 Doğtaş Köşe Takımı Modelleri

doğtaş köşe takımı 2015

Mobilya sektöründe son yılların trend modası; köşe takımları. Eskiden daha çok oturma odaları için düşünülen köşe takımları, artık salonlar için de tercih ediliyor. Gerek modern bir görüntü sunması gerekse de fazla bir alan kaplamaması köşe takımlarının tercih edilme sıklığını arttırıyor. Evimizin iç mimarisine estetiklik katan köşe takımları ile konforu ve şıklığı bir arada yaşayacaksınız.

Bu yazımızda mobilya sektörünün öncü isimlerinden Doğtaş firmasının 2015 yılı için hazırladığı 2015 Doğtaş Köşe Takımı Modelleri koleksiyonunu tanıtacağız.

doğtaş köşe takımı 2015

Doğtaş farkı ile sağlıklı ve ergonomik mobilyalara sahip olacaksınız. Doğtaş köşe takımlarında bağımsız ayarlanabilen ve konfor sağlayan boyunluk ile bel destekleyici yapılar mevcut. Bunlar da ergonomik açıdan kişinin ileride bel fıtığı veya diğer bel rahatsızlıklarına yakalanmasına engel oluyor.

2015 Doğtaş Köşe Takımları’nda farklı farklı renk konseptleri de mevcut. Koyu ve açık renklerden oluşan çok sayıda model var. Desenlerin uyumu ise misafirlerinizi kendisinden geçirecek.

doğtaş köşe takımı 2015

Doğtaş ürünlerinde genel olarak ahşap ayak ve sağlam iskelet yapısı mevcut. Bu da mobilyanızın uzun yıllar gitmesini sağlıyor. Köşe Takımlarının yerden yüksekte olması ise temizliğin kolay olmasını sağlıyor.

2015 Doğtaş köşe takımları için hazırlanan modellerin isimleri şu şekildedir: Enzio V, Private,Soft, Arte L, Baia, Carina,Carlino, Legato, Pearl, Lucca, Mistral, Piccola ve Spectrum.

2015 Doğtaş Köşe Takımlarının Fiyatları genel olarak 1500 TL ile 3000 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu