Dekorasyon

Yatak Odası Komodin Önerileri

Yatak odası içerisinde dekorasyon açısından ve kullanım bakımından da komodin modelleri önemlidir. yatak kenarlarına kişisel malzemelerin konduğu alanlar doğru seçilmelidir.

Takım İle Kendinizi Sınırlamayın

Yatak odası komodin önerileri  için öncelikle set halinde komodin almak zorunda olmadığınızı belirtmek gerekir. Yani komodin kendi beğenilerinize göre set dışında malzemeler de barındırabilir. Örneğin beyaz renk yatak odası takımı varsa açık mavi tonlarda komodin modelleri epey güzel görüntü verecektir. Tabi çok aykırı renkler olmaması işe yarar. Yani hem uyum hem farklı tonlar  bir arada olabilir.

Komodin Büyüklüğüne Dikkat

Komodin seçerken önemli bir detay, yatakla paralel büyüklükte olmasıdır. Yatak kenarında kullanılacağı düşünülürseyüksekliğin dengeli olması gerekir. Aksi halde komodinin yatak kenarında olmasının anlamı kalmaz. Daha alçak ya da daha yüksek değil, aynı hizada olmalıdır.

Yeni Sezon Modellerini Gözden Geçirin

Komodin modelleri   yeni  sezon için farklı tasarımlarla gündeme gelebilir. Bunun için önceden seçim yapmadan önce hangi tasarımı istediğiniize karar vermek üzere mağazaları dolaşabilir ve internet araştırması yapabilirsiniz.  hangi tasarım sizin işinizi görüyor, hangisi dekorasyon ve işlevsel açıdan daha iyi buna bakabilir ve satın alabilirsiniz.  yeni dönemde minimal tasarımlar bir hayli öne çıkıyor ve bunları değerlendirebilirsiniz.  2018 komodin modelleri için basit internet araması yapıldığında da   birbirinden farklı minimal tasarımlar görülebilir. Eğer yatak ve dolaptan bağımsız düşünüyorsanız bu modellere özellikle bakabilirsiniz.  Yatak odanızda  kaç çekmeceli komodin istediğiniz,  genel görüntüye uyup uymadığı gibi konulara önem vermek gerekir. Doğru ürün almadığınızda  boşa para vermiş olursunuz. bu da size artı sağlamaz, zarar verir.  Bunu önlemek için ürün seçerken hem malzeme kalitesi hem de diğer görüntü ayrıntılarına önem vermek gerekir. Ayrıca mağazalara da takılı kalmak zorunda olmadığınızı eklemek gerekir. Kendi tasarımlarınızı mobilyacılara yaptırabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu