Burçlar

Oğlak Burcu Kadını ve Erkeğinin Özellikleri

Oğlak Burcu Kadını ve Erkeğinin Özellikleri Nelerdir? Satürn’ün o disiplin ve çeki düzen verir hâli, Oğlak burcunda tezahür etmiştir. Değişikliklerden hoşlanmayan gelenekçi bir yapıya sahiptirler.

Oğlak Burcu Kadını ve Erkeğinin Özellikleri Nelerdir? Burçlara dair her şey anlatılırken dünyanın düzen ve nizamı Oğlaklardan sorulur demek, hiç de abartılı olmaz. Sorumlulukları her şeyden önce gelir onlar için ve yerine getiremezlerse bir hayli de huysuzlaşırlar. Plân ve organize işleri onlardan sorulur. Hayatın her noktasında yönetici vasfında olmayı severler. Oldukça karamsar bir iç dünyaları vardır, pesimist demek daha doğru olacaktır. Hayalperest ve duygusal davranmak asla onlara göre değildir. Kendilerini sağlama almayı isterler. En iyiyi hep onlar bilirler. Çok okurlar ve genel kültürleri ilişkilerini belirlemede en büyük kıstaslarıdır. Dünyanın en yakışıklı erkeği ya da en güzel kadını olsanız da genel kültürünüz iyi değilse bir Oğlak burcu sizinle kesinlikle birlikte olmaz. Menfaatçi bir burçtur ve bir işte çıkarı yoksa asla o işe elini sürmez.

Oğlak Kadını

Oğlak burcu kadını ile ilk karşılaştığınızda çok soğuk ve merhametsiz gelebilir. Ancak sadık ve güvenilir olduğunu zamanla göreceksiniz. Hoşgörü pek onlara uğramaz, her şeyi eleştirme konusunda ustadırlar. Standartlarını yüksek tutarlar, etrafındakileri küçümseme eğilimine girerler. Kontrolcü yapıları bazen hayatı çekilmez hâle getirebilir. Oğlak burcu kadını, realist bir bakış açısına sahiptir. Sadece Oğlak burcunun olduğu bir dünya olsaydı sanıyoruz sanat olmazdı. Mesafeli bir tutum içerisinde yaşarlar ve fazla samimi insanlardan hoşlanmazlar.

Oğlak Erkeği

Dürtülerini en iyi şekilde yöneten Oğlak erkeğini, hayattaki zorluklar yıldıramaz. Hayattaki zorlukları bilir ve şımarık bir tavır içerisine girmez. Kariyeri Oğlak erkeği için her şeyden önemlidir. Çalışmak, çalışmak, çalışmak onun yaşamdan beklentisidir. Dünyanın ciddi bir yer olduğunu düşünür ve laubali davranışlardan kaçınırlar. Kalbi ile değil mantığıyla hareket ederler. Dedikoduyu da dedikodu yapanı da sevmezler çünkü bunların tembel insanların işi olduğunu düşünürler. Hayatı, aile ve işi arasında gidip gelir. Gereksiz gezmekten, gürültülü konserlerden, ışıltılı ortamlardan nefret ederler. Sakin, plânlı ve münzevi bir hayat onlar için vazgeçilmezdir. Toprak grubunun en önemli özelliği olan gelenekçi tavır, onların kişiliğinin bir parçasıdır.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu