Dekorasyon

Banyolarımız İçin Pratik Depolama Fikirleri

Bu yazımız da daha derli ve toplu durması hususun da banyolarımız için pratik depolama fikirleriyle sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Güzel evimizin her köşesinin derli, toplu ve düzenli olmasını isteriz ve bunun içinde irili ufaklı eşyalarımızı koyduğumuz dolaplar ve benzeri yerleri kullanırız. Böylelikle eşyalarımız ortalıkta durmamış olur. Banyolarımızı dizayn ederken hiç şüphesiz depolama bölgelerinin, alanlarının öncelik kazanması gereklidir. Böyle bir hususa dikkat etmeliyiz ki her sabah veya gün içerisinde kullandığımız banyomuzda bakım ürünlerimizin sağa sola dağılmasını ve her kullanımdan sonra bu ürünleri nereye koymalıyım derdiyle uğraşmaktan kurtulmuş oluruz. Banyo dekorasyonunda olmazsa olmaz olan depolama alanları bizlere hayatımızı oldukça kolaylaştırmaktadır.

Pratik Depolama Fikirleri

  1. Banyonun köşesine dolap veya raf koymak

Genellikle banyoların köşe bölgeleri fazla kullanılmaz ve estetik olarak da hoş gözükmez. Ancak o bölgeye bir dolap ya da 2li 3lü raf ünitesi yaparak banyomuza hem estetik bir görüntü kazandırmış oluruz hem de bizler için güzel ve işlevsel bir depolama zemini olmuş olur.

  1. Lavabo altı dolaplar kullanmak

Banyolarda kullanılmayan ve estetik olarak da hoş gözükmeyen bölgelerden birisi de hiç şüphesiz lavabo altlarıdır. Bu bölgelere bir dolap dizayn ederek hem estetik bozukluğu önlemiş oluruz hem de eşyalarımızı koyacağımız hoş bir alan elde etmiş oluruz

  1. Dolaplı Ayna Kullanmak

Her banyomuzda vazgeçilmez bir aksesuar olan aynamızı daha şık bir görüntü kazandırmak için dolaplı ayna kullanabiliriz. Ayna yanlarında ve üstünde dolaplar olduğu gibi büyük bir aynanın arkası da dolap olarak kullanılabilir böylelikle banyomuza eşsiz bir zarafet katmış olmanın yanında aynalı dolap banyomuz için pratik depolama fikriyle de eşyalarımızın ortadan kalkmasına olanak sağlamış oluruz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu