Dekorasyon

2018’de Trend Olmaya Aday Koltuk Takımları

 

2018de trend koltuk takımları şimdiden alıcılarının merakını uyandırdı.  Yeni ev kurmak isteyenler ya da hali hazırdaki evlerini yenilemek isteyenler farklı ve yeni tasarımları inceliyor. Ev dekorasyonuna bu kadar önem verilmesinin nedeni yaşam alanlarında hem kullanışlı bir ortam yaratmak hem de görsel olarak zevk alınabilmesi. Elbette bunun maliyetleri farklı şekillerde olabiliyor, bu da bütçeye göre ayarlamayı gerektirmekte…

Hangi Renkler Moda

Renk seçiminde moda olan renklere çok takılmamanız ve de diğer eşyalarla nasıl bir uyum sağlanacağına bakmanız gerekir.  Mobilyalarda seçim yaparken renklere göre değil daha çok nasıl kullanılacağına göre satın almakta fayda var.

Köşe Takımları

2018 koltuk takımları arasında köşe takımları yeni desen ve görünümle kullanıcılarla buluşuyor. Geniş alanlarda ideal bir kullanım sağlayan köşe takımları bu yıl da popülerliğini kaybetmemiş durumda. Sadece tasarım çizgilerinde farklılıklar görmek mümkün. Örneğin sert köşelerden ziyade daha oval görünümlü ve yere yakın köşe takımlarından bahsedilebilir.

Minimal Mobilyalar

Sadelik her geçen gün daha öne çıkan bir durum ve bu eşyalara da yansıyor. Karmaşık ve gösterişli mobilyalardan hoşlanmayanlar için minimal mobilyalar 2018 yılında da vitrinlerde yer alacak. Kullanılacak kadar eşya prensibi ile bu şekilde yerden de tasarruf etmek mümkün. Üstelik gün içinde yoğun çalışan kişiler için de dinlenmek için uygun bir ortam görmek mümkün.

Alaturka Ve Klasik Kesim Koltuk Takımları

Gösterişli mobilyalardan vazgeçemeyeler için alaturka ve klasik mobilyalar 2018 yılında da varlığını sürdürüyor. İki tasarımda temel fark alaturka olan mobilyaların daha modern çizgiler barındırması. Klasik mobilyalarsa ağırlık ve desen detayları açısından epey ince işlemelere sahip… Mobilyalar da tıpkı öteki alanlarda olduğu gibi kişisel beğenilere göre tercih edildiği için bu seçenekleri de dikkate alabilirsiniz.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu