Teknoloji

Fortnite Android İçin Geri Sayım Başladı

Oyun sektöründe büyük bir başarı ivmesi yakalayan Fortnite şimdi de Android cihazlar için geliştirdiği oyunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Bu Yaz Çıkacak

Epic Games gerek masaüstü gerekse de İOS cihazlarda büyük bir hızla ilerlemeye devam ediyor. Bu kapsamda oyun severler tarafından da büyük ilgi topladığını ifade edebiliriz. Bu başarının Android cihazlarda da devam ettirilmesi için kolları sıvayan oyun firması kısa bir süre içerisinde oyunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Hatta firmaya ait blog sayfasında yayınlanan bir yazıda oyunun yaz aylarında çıkacağı ifade edildi. Oyunun tutkunları ise çıkacak bu oyunu merakla beklemeye başladılar.

Oyunun beta sürümü daha önceden yayınlanmıştı. Bu sürüm kullanıcılar tarafından beğenilmişti. Eksik görülen taraflar ise firma tarafından kapatılmaya devam ediyor. Böylelikle kısa bir süre içerisinde oyun tamamen bitirilmiş olacak.

Google Play Store’da Yerini Alacak

Hali hazırda App Store’da oyun severlere sunulan Fortnite planlandığı gibi devam edilirse yaz aylarında da Google Play Store’a yüklenmiş olacak. App Store’da büyük bir ilgi ile karşılanan oyunun aynı performansı Android cihazlarda da yakalaması bekleniyor.

Firma tarafından yayınlanan yazılar incelendiğinde oyun üzerinde iyileştirmelerin devam ettiği anlaşılmaktadır. Firma bu iyileştirmeler ile mobil oyun alanında da bir devrime imza atmak istemektedir. Bu kapsamda oyuncular arasında iletişimin daha iyi bir şekilde sağlanması da hedeflenmektedir. Özellikle sesli chat uygulaması ile online olarak oynanan oyunun zevki daha da çok artacaktır.

İşte tüm bu gelişmeler oyun severleri daha da çok meraklandırmaktadır. Oyun tutkunları biran evvel oyunun yayınlanması için beklemektedir. Oyun Google Play Store’a yüklenir yüklenmez oyun severler indirerek oynamaya başlayacaklardır. Öyle ki kısa süre içerisinde binlerce indirmenin gerçekleştirileceği de beklenmektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu